PersonelAlımıVar.Net

Kilis Ek İş Veren Firmalar 2024

Kilis evde ek iş veren firmalar bakımından alt seviyelerde bulunmaktadır. Burası nüfus bakımından ve firma bakımından fakir diyebileceğimiz bir ilimizdir. Fakat yine de hiç firma bulunmuyor ve evde ek iş olayları hiç olmuyor demek yanlış olur. Bu şehirde de bir çok insan evde ek iş yaparak para kazanıyor. Sadece bu oran diğer şehirlere göre az. Bundan bahsetmek istedik. Evde iş imkanı olarak yapılabilecek işler kısıtlıdır.

Doğu bölgelerimizde ek işlere daha çok talep gösteriliyor. Fakat firmaların biraz daha az olması sebebiyle biraz daha bu işlere ulaşmak zor olabilmektedir. Artık ülkemizdeki insanlar oralara da yatırımlarını yapmaya başladılar. Bu sebeple bu yıldan itibaren ek işler daha fazla verilmeye başlanılacak. Şehir genelinde iş ilanları daha da artacağa benziyor.

 

Evde İş İmkanları

Evde iş imkanları bakımından Kilis biraz zayıf kalıyor. Çevre iller aracılığı ile ek iş sahibi olmaya çalışan bir çok insan bulunuyor. O da biraz zor mesafe uzak olduğundan firmaların evlere iş göndermesi zorlaşıyor. Bu durumda Kilis’te ek iş yapmak isteyen vatandaşlar dükkanları gezerek evlere iş verip vermediklerini soruyor. Bu da bir yöntemdir. Bir çok dükkan evlere iş verebilmektedir.

 

Ev Hanımlarına İş

Ev hanımlarına iş verilmektedir. Fakat dediğimiz gibi ek iş veren firmaları araştırmak gerekmektedir. Şehirde bulunan firmalar ile iletişim kurup ek iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Evde iş yapabileceğinizi belirtebilirsiniz.

 

Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi Kilis’te çok fazla aranıyor. Paketleme işleri her ilde çok talep görüyor. Paketleme konusu çok geniş bir kavram olduğundan bir çok firma ürünlerini paketlettirmek adına evlere iş olarak vermektedir. Bu sebeple firmalara paketleme işi yapabileceğinizi belirtmek gerekir. Evde ek iş araştırmalarınızı genişletmelisiniz yeni açılacak firmalar ile iletişim kurmalısınız.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Şükran yıldırım dedi ki:

  Üniversite okuyorum. Yurtta rahatca paketleme işi yapabilirim. Ek iş arıyorum. Elim bu tarz islere yatkın daha öncesinde de yapmıştım

 2. Serap Adin alshami dedi ki:

  Kilis merkezdeyim cocuklarim icin calismaya ihtiyacim var lutfen donus yapin

 3. Kudret dedi ki:

  Lutfe n dar gelirliyin ise çok ihtiyacım var donusunuzu bekliyorum🤗😔

 4. K dedi ki:

  Kılıste yasıyorum bu ıse cok ıhtıyacım var lutfen domuz yapın

 5. Zehra karakılınç dedi ki:

  Pandemi den dolayı işden çıktım çok borcumuz var lütfen yardımcı olurmu sunuz paketleme işi yapabilirim