PersonelAlımıVar.Net

Evde Mandal Montajı İşi 2020

Evde mandal montajı işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Evde iş imkanı olarak bir diğer iş fikri ise kalem montajı işidir. Evde ek iş yapmak isteyenler için kalem montajı işinden bahsedeceğiz. Evde iş olarak yapılması en kolay ve getirisi güzel olan işlerden birisidir. Montajlama işleri olarak mandal ve kalem işleri bulunmaktadır. Hemen hemen birbirlerinin aynısıdır bu ek işler.

Mandallar direkt bir bütün olarak üretilmemektedir. Parça parça üretilmektedir. Ardından o parçaların birleştirilmesi ile birlikte bir bütün haline getirilir. Bu iş fabrikada çalışan insanlar tarafından yapılmaktadır.

 

Evde Mandal Montajı İşi Hakkında

Evde mandal montajı işi  evlere verilmeye devam edecek. Parça parça halinde gelen mandal parçalarını birleştirip mandal yapabilirsiniz. Bu şekilde günde ne kadar çok yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Ortalama 2 3 saat ayırırsanız 1600 TL gibi miktarlarda para kazanabilirsiniz. Ek işlere olan talep gittikçe artmaktadır. Bulunduğunuz ildeki mandal firmalarını araştırarak bu işe ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Arzu dedi ki:

    Ben eve iş istiyorum