PersonelAlımıVar.Net

Evde Taş Boyama İşi İle Para Kazanmak

Evde taş boyama işi ile para kazanmayı düşünen arkadaşlarımız için biz de bu fikri en ince ayrıntısına kadar inceledik. Zamanımızda herkes ek iş aramaktadır. Evde ek iş yapmak ailemize, bize katkıda bulunacağından dolayı çok cazip gelmektedir.

Evde ek iş yapmak zahmetli bir iş olmadığından da çok talep görüyor. Diğer hiç bir iş bu kadar kolay olamaz diyebiliriz. Ev ortamında iş yapıyorsunuz. Sıkıldığınızda mola verebilir dinlenebilirsiniz. Televizyon açıp uzanıp rahatınıza bakabilir sonra tekrardan başlayabilirsiniz.

İş olanakları cidden çok rahat. Bu yüzden talepte çok olabiliyor. Fakat talep ne kadar çok olursa olsun Firmalarda iş verme konusunda çok olanaklılar. Çünkü firmalar ssk’mış vs’miş öyle bir dertleri olmuyor. Parayı verip geçiyor. Bu yüzden firmalarda evlere ek iş vermek istiyorlar. İşkur’un evde iş imkanları konusunu inceleyecek olursak işkur’un ev hanımları veya diğer bireylere evde ek iş adlı bölümü bulunmuyor. Eğer işkur eve iş verirse öyle bir şey olursa sizlere duyuracağız.

Evde ek iş olsa da yapsak diye çoğumuz düşünüyoruzdur. İşinizden eve geldiğinizde boş vaktiniz olabilmektedir. Bu vakti değerlendirmek isteyenler için güzel fikir bu iş fikri. Ev hanımları için de çok mantıklı bir iş. Ev hanımları için gerekse diğer bireyler için her gün güncel olarak evde ek iş , evde iş imkanı fikirleri altında haberler yapıyoruz.

 

Taş Boyama İşi Mantıklı mı?

Bu işi para olarak değil hobi olarak bile yapan bir çok insan var. Hangimiz bir yerde güzel bir taş gördüğümüzde ”Aaa ne güzel taşmış” demiyoruz? Hepimizin ilgisini çekiyor farklı taşlar, farklı renkli olanlar. Bu taşlar süs olarak artık çok talep görmeye başladı. İnsanlar sırf güzelliği bakımında değişik renklere boyanmış taşları evlerine alıp kenara süs olarak koymaya başladılar. Sizde yaz aylarında sahilde boyanmayı bekleyen bir ton taştan kendinize uygun olanı seçip hemen boyamaya başlayabilirsiniz. Bu taşlara her yerden ulaşabilirsiniz.

Taşları nasıl boyayacağınız hakkında bilginiz yoksa İnternetten taş boyama araştırmasını yaparak bir çok fikre ulaşabilirsiniz. Bu işten taşın büyüklüğüne ve yaptığınız esere göre farklı ücretler kazanabilirsiniz. İşinizde cidden iyiyseniz yaratıcılığınızı iyi kullanıyorsanız taş başına 20, 40 TL gibi bir miktarlar alabilirsiniz. Toplu taş alımı yapan yerlerde var oralara da satabilirsiniz fakat bu ücret biraz daha düşebilir. Ama olsun garanti iş olur. Diğer türlü kime satacağınızı arayacağınıza direkt firmaya satmış olacaksınız.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zuhal dedi ki:

    Meraba ben k.maraşta oturuyorum evde işe çok ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim