PersonelAlımıVar.Net

İşkur’un Evde İş İmkanları 2024

İşkur evde ek iş veriyor mu diye çok soru alıyoruz. Evde ek iş yapmak isteyen çok sayıda vatandaş hem firmaları araştırıyor hemde İşkur’un eve iş verip vermediğini araştırmaktadır. İşkur’un evde iş imkanları bulunuyor mu diye merak ediliyor. Bizde bu konu üzerinde ayrıntılı şekilde açıklamaya yapma gereği duyduk.

Seneler geçtikçe ek işlere olan ilgide artıyor. Evde iş imkanı ile para kazanmayı isteyen insan sayısında gözle görülür şekilde artışlar yaşanmaya devam ediyor. Bu artışı da normal görmek lazım.

Ülkemizde işsizliğin artması veya alınan ücretin yetmemesi sonucu bu işler daha çok araştırılıyor. Yoksa bu işleri zaten maddi açıdan yeterli miktarda para kazanan insanlar yapmıyor. Paraya ihtiyacı olan insanlar yapıyor.

 

İşkur’un Evde İş İmkanları Var mı?

İşkur’un evde iş imkanları var mı diye soracak olursanız şuan böyle bir şey bulunmuyor demek doğru olacaktır. İşkur evlere iş vermiyor. Fakat son dönemlerde çok fazla talep olduğundan belki evde iş adına aracı olmaya başlayabilir. Yani eve iş veren firmaların ilanlarını yayımlayabilir.

Çünkü çok fazla kişi talepte bulundu. Fakat şuan öyle bir şey bulunmuyor. Eğer olursa sizleri bilgilendireceğiz. İşkur eve iş vermese de firmalar evlere iş veriyor. Yani yıllardan beri bu iş eve iş veren firmalar aracılığı ile gerçekleşmektedir.

İşkur evde iş başvurusu yapmak için insanlar araştırmalar yapıyorlar. Nasıl başvuru yapabileceklerini araştırıyorlar. Bizlerde bu konuya açıklık getirmek istiyoruz. Aslında bir çok haberimizde bahsetsek de yinede okumayan veya bilmeyen olabiliyor. Bu sebeple bilgilerimizi vermeye devam ediyoruz.

Ev hanımlar, öğrenciler ve maddi sıkıntı çeken herkes bu işlere başvuru yapabilirler. Evlere ek iş veren firmalar evlere iş vermeye devam ediyorlar. Evde ek iş adına bir çok iş pozisyonu evde iş imkanı olarak halkımıza sunuluyor. Ek iş araştırmaları yaparak kendinize en uygun ek işi belirlemelisiniz. Her ek işi herkes yapamayabilir. Kendinize uygun ek işi belirlemek gerekiyor. Yaparken sıkılmayacağınız bir iş olması, işin verimliliği açısından büyük öneme sahip.

İşkur’un evde iş imkanları araştırdığınızı biliyoruz. Üzülerek söylüyoruz ki İşkur’un sağladığı böyle bir imkan bulunmuyor. İşkur ek iş ilanları yayımlamıyor. Fakat bunun için üzülmeye değmez. Çünkü hiç bir zaman böyle bir şey yapılmadı.

İnsanlar bir türlü ek iş ilanlarına kendileri ulaştılar. Şuana kadar bir çok insan ek iş sayesinde binlerce liralar kazandılar. Bunların hiç birisi İşkur aracılığı ile bu işlere ulaşmadılar. Kendi araştırmaları sonucunda bu işlere ulaşıp para kazandılar. Bu sebeple araştırma yönünüzü evde iş başvurusu yerine ek iş veren firmaların başvurusu gibi yapabilirsiniz.

İşkur evde ek iş ilanları adına geçtiğimiz yıl çok fazla talep aldı. Halkımız bu ilanları da yayımlayın diye ısrarlarda bulundu. Fakat onları da anlamak gerekir. Ek iş ilanlarının araştırmasını yapmak cidden zor bir durumdur. İnternet üzerinden araştırmalar ile bu ilanlara ulaşabilirsiniz.

Bir diğer yol ise bazen bu firmalar bizim gibi sayfalara girip ek iş isteyen vatandaşlara bakıyorlar. Bu sebeple yorum kısmına bilgilerinizi bırakmakta fayda olacaktır. Bu konuda sayfamız garanti verememektedir. İş bulmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. İş veren firmalar aşağıdaki yorum kısmından kriterlerinize uygun olan arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. İş vereceğini söyleyip ücret talep edenler ile iletişim kurmayınız. Adımıza iş vereceğini söyleyenler ile de irtibat kurmayınız. Biz iş veren değiliz.

 

Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Bahsettiğimiz üzere bu işler yıllardan beri evlere iş veren firmalar aracılığı ile gerçekleşiyor. Firma sayılarının artışını göz önünde bulunduracak olursak ek işlerde de artış olacağını söyleyebiliriz. Evlere iş veren firmalara ulaşmak adına bulunduğunuz şehre özel araştırmalar yapmalısınız.

Öncesinde de hangi ek iş pozisyonunu yapmak istediğinize karar verin. Fakat her ilde her ek iş eve verilmiyor. Bazı illerde ek iş imkanları daha kısıtlı olabilmektedir. Bu sebeple şehrinizde hangi ek işlerin yapıldığını araştırabilir sonra bir seçim yapabilirsiniz. Ardından bu alanda ve bulunduğunuz şehre özel araştırmalar yaparak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Furkan dedi ki:

    Evde iş imkanı arıyorum

  2. Şerife dedi ki:

    Üniversite öğrencisiyim ve evde zamanımı değerlendirmek istiyorum her türlü iş evde yapa bilirim deneyimim vardir