PersonelAlımıVar.Net

Arnavutköy Ek İş Veren Firmalar

İstanbul’da Arnavutköy’de ek iş ilanları arıyorsanız sizlere güzel haberlerimiz var. Ek iş veren firmalar aracılığı ile evde ek iş yapabilir bu sayede para kazanabilirsiniz. İstanbul’un bu ilçesi gittikçe gelişmekte olan bir ilçe olduğundan dolayı, yeni yeni bir çok yatırımlar gerçekleşiyor. Sizde o çevrede ikamet ediyorsanız yapabileceğiniz ek iş haberlerinden bahsedeceğiz. Bu işlere nasıl ulaşabileceğinizden bahsedeceğiz. Evde iş imkanı ile gelir elde edebilirsiniz.

İlçe son zamanlarda çok hızlı bir nüfus artışı göstermektedir. 2008 yılında 160 bin olan nüfus 2016 yılında 250 bin olarak sayılmıştır. Her geçen sene binlerce insan buraya gelmektedir. Bir çok yatırımcı buranın nüfusunun hızlı arttığını fark ederek, buralara yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Arnavutköy’de ek iş yapılıyor mu? Ek iş veren firmalar var mı? Gibi ilçe halkı bir çok soruyu merak ediyor. burada da bir çok insan ek iş yaparak ek gelir elde ediyor. Şimdi sizlere yapılan ek işlerden ve bu işlere nasıl ulaşıldığından bahsedeceğiz. Arnavutköy’de ev işleri olarak neler yapılıyor gelin bakalım.

 

Evde Sabun Paketleme Burada Yapılıyor mu?

İstanbul ilinin genelinde bu iş çok yaygındır. Burada evde yapılacak işler olarak en popüler işlerden birisi bu iştir. Evinize gelecek olan sabunları paketleyip para kazanacaksınız. İlçede veya şehir genelinde bir çok sabun firması bulunuyor. Bu işler evlere veriliyor. Sabun satan veya üreten yerleri araştırıp iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

Evlere Boncuk İşi Arnavutköy’de Var mı?

Evlere boncuk işi bu ilçede oldukça popüler durumdadır. Bir çok boncuk firmasının bu ilçe ve çevresinde bulunuyor olmasından boncuk işleri çok popüler durumdadır. Evlere iş veren firmalar İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde de bulunmaktadır. Bu firmalar aracılığı ile boncuk işine başlayabilirsiniz. Bulunmuyor olsa dahi yakın ilçelerdeki firmalara da göz atabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar İstanbul’da da gittikçe artıyor. Bu firmalarla iletişim adına internetten araştırma yapabilirsiniz. Fakat ”Arnavutköy evde ek iş” diye araştırma yapmak yerine Arnavutköy’de sabun firmaları diye araştırma yapıp iletişime geçmeniz daha mantıklı olacaktır.

Ek iş istiyorum diyorsanız yorum kısmına bilgilerinizi yazabilirsiniz. Ek iş verenler zaman zaman yorum kısmından insanlar ile iletişime geçmektedir. İş vereceğini söyleyip ücret talep edenler ile irtibat kurmayınız.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Esra Demir dedi ki:

  Merhaba ev ekonomisine destek olmak için evde yapabileceğim iş arıyorum.

 2. Esra Demir dedi ki:

  Arnavutköy de oturuyorum. El becerime çok güveniyorum. Ev ekonomisine katkıda bulunmak için iş arıyorum

 3. Damla dedi ki:

  Eve iş istiyorum acil daha öncede çok yaptım hemen dönerseniz sevinirim

 4. Songül yılmaz dedi ki:

  Grubum var boncuk işi almak istiyorum

 5. Kadriye dedi ki:

  Boncuk işi yada başka iş olablir ama acil yardımcı olursanız sevinirim istanbul arnavutkoy

 6. Zeynep dedi ki:

  Arnavutköy’de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 7. Melike dedi ki:

  Sabuk paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul aranvutköyde oturuyroum

 8. Melike dedi ki:

  Arnavutköy’de oturyorum evime katkıda bulunmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var

 9. Kezban dedi ki:

  Arnavutköy boğazköy’de oturuyorum evde yapabileceğin iş istiyorum

 10. Mustafa TUNÇ dedi ki:

  Evimde paketleme veya montaj işi ile uğraşabilirim Arnavutköy de oturuyorum teşekkürler.

 11. Kübra dedi ki:

  Evde yapabileceğim bir iş istiyorum her işe elim yatkındır geri dönüş sağlarsınız çok sevimirim