PersonelAlımıVar.Net

Diyarbakır Ek İş Veren Firmalar 2020

Diyarbakır ek iş imkanları ne durumda bir değerlendir ve bilgilendirme yapacağız. Evde ek iş ilanlarına Diyarbakırlılarda oldukça ilgi gösteriyor. Evde iş imkanı ile para kazanmayı istiyorlar bu sebeple araştırmalar yapıyorlar.

Burası, nüfus bakımından da gittikçe gelişmektedir. Şehir kalabalık olduğundan ve gittikçe daha da kalabalığa doğru yöneldiğinden dolayı yatırımlar hızlandı. Yeni yeni evde iş imkanları oluştu. Daha da oluşacak gibi görünüyor. Bu şehirde evde yapılabilecek işler neler bir bakacağız. Değerlendirmeleri yapacağız. Diyarbakır’da ne iş yapılır diye merak edenler için fikirlerimizi sunuyoruz. Fikirlerimizin yanında bu bahsettiklerimiz yapılmakta olan ek işlerdir.

 

Diyarbakır Boncuk İşi

Boncuk işi veren firmalar sayesinde bu şehirde bu iş imkanı oluştu. Boncuk işi ile para kazanılabilir bir yerdir. Boncuk işlerine talep çok oluyor bunu belirtelim. Firmaların araştırması iyi yapılmalı. Bildiğiniz boncuk üreten satan birileri varsa iletişime geçin iş istediğinizi belirtin.

 

Diyarbakır’da Evde Nikah Şekeri Yapımı

Kuşkusuz her ilde bu işi aramakta olan insanlar bulunuyor. Burada evde nikah şekeri yapımı ile para kazabilirsiniz. Nikah şekeri işi gibi davetiye katlama işleri kısa dönemliğine de olsa iyi paralar kazandırıyor. Kıştan yaza geçiş döneminde düğün hazırlıklarının tamamlanması adına davetiye işlerini hallettirmek için düğün organizasyon işlerine siparişler verilir. Siparişleri yetiştiremeyeceklerinden evlere iş olarak veriyorlar. Şehirde evde iş imkanı 2020 yılında bu iş üzerinde yoğunlaşacak gibi.

 

İşkur Evlere İş Diyarbakır

İşkur evlere iş vermediği gibi hiç bir evde vermiyor. İşkur’un evde iş imkanları henüz bulunmuyor. Belki bundan sonra bulunur bilemiyoruz. Öyle bir şey olursa sizleri bilgilendiririz. Diyarbakır’da evlere iş veren firmalar sayesinde bu işler devam ediyor.

 

Diyarbakır’da Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar sayesinde paketleme işleri yapılıyor. Bir çok firma ürünleri paketlettirme adına evlere iş olarak veriyor. İnternet üzerinden araştırma ile bu işlere ulaşılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Kübra dedi ki:

  Evde 5 kişilik ekibimiz var ve her türlü paketleme,dizme ve katlama isi yapabiliriz geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

 2. uğur emre can dedi ki:

  el becerisi çok yüksek biriyim.Gerek teknik gerek şablon gerekse bu tür ek işleri yüksek profesyonellikte yapacağımın garantisini veriyorum.kendim zaten ahşap oyma,tual,resim,karakalem,elekronik tamirat,süs eşyaları ve birçok alanda çalışmalarım var.Eğer bu işi verirseniz memnu kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

 3. zozan dedi ki:

  Diyarbakır merkez de Oturuyorum evde yapabileceğim işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 4. Nuray Erbay dedi ki:

  Diyarbakır bagkarda otrym evde ek iş imkanı istyrm eşime destek olmak istyrm böylece yardımcı olursanız sevinirm

 5. Ayşe dedi ki:

  Diyarbakır merkezde oturuyorum. Dört kardeşiz her türlü paketleme işini yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim

 6. Zehra atesmen dedi ki:

  Mrb Ben zehra atesmen diyarbakir yenisehirde yasamaktayim 26 yasindayim issizim kirami odeyemiyorum lutfen bu is e cok ihtiyacim var

 7. Zehra atesmen dedi ki:

  Mrb Ben zehra atesmen diyarbakir yenisehirde yasamaktayim 26 yasindayim issizim isime onem verrm isimde titiz hassasimdir

 8. Anonim dedi ki:

  Dönüs yapiliyor mu?

 9. Tuba dedi ki:

  Merhaba ben diyarbakir kayapınarda oturuyorum evde 5 kişilik el becerileri cok yuksek bir ekibim gar kiraciyim bana yardımcı olurmusunuz? Lutfen geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 10. Songül Artis dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var ev hanımıyım evde3 kişilik bir ekibiz bana dönüş yapmanızı bekliyorum

 11. Mehmet dedi ki:

  Evde jettirler paketleme işleri yapılır,Diyarbakır bağlarlarsa ikamet ediyorum.

 12. Mehmet dedi ki:

  Evde paketleme işleri yapılır,Diyarbakır bağlarlarda ikamet ediyorum.

 13. Yaren dedi ki:

  Evde çalısmak istiyorum öğrenciyim yardımcı olursanız sevinirim

 14. Leyla dedi ki:

  Benim bu işe ihtiyacım var

 15. Hazal dedi ki:

  Diyarbakir merkezde oturuyorum elimden her is gelir daha once kalem yapmistim geri donus yaparsaniz sevinirim

 16. Özlem dedi ki:

  El çabukluğu ve titizlik ve önem