PersonelAlımıVar.Net

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Adana Büyükşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları 2024 yılında da devam edecek mi gibisinden bir çok soru almaktayız. Burası Büyükşehir olduğundan ve nüfusu bakımından ülkemizin en kalabalık 6. şehri konumundadır. 2.5 milyona yakın bir nüfusa sahip olduğundan belediyede çok fazla personele ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu şehir ülkemizin en gözde şehirleri olma yolunda hızla ilerliyor. Şehrin düzenini sağlamak adına belediyeye çok büyük görev düşüyor. Bunun bilincinde olan belediye her sene değişen oranlarda personel alımı yapmaktadır. Kendi resmi sayfası ve Devlet Personel Başkanlığı sitesi aracılığı ile duyurularını paylaşmaktadır. En aşağıda vereceğimiz link üzerinden belediyenin resmi sayfasını takip edip ilanlardan faydalanabileceksiniz.

 

Belediyenin İnsan Kaynakları Ne Diyor?

Adana Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları her sene bünyesindeki boş pozisyonları araştırıp ne kadar personel alımı gerçekleştirileceğine karar verir. Vereceğimiz link üzerinden iletişim kısmından mesaj atarak da daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Adana Büyükşehir Belediyesi personel alımı ne zaman olacak gibi sorular sorulabilir.

Şehrin ilçelerindeki belediyelerde ayrı ayrı işçi alımı yapmaktadır. Örneğin Çukurova Belediyesi personel alımı ilanlarına çok fazla başvuru olmaktadır. Çukurova Belediyesi insan kaynakları hemen hemen her sene personel alımı ilanı yayımlamaktadır.

Adana Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli personel maaşları da çok merak edilen bir diğer konudur. Hemen hemen her belediyede sözleşmeli personellerin maaşları aynıdır. Bu şehirde de bir mühendisin belediyede 40.000 – 50.000 TL aralığında maaş aldığını biliyoruz. Diğer alt rütbelerde değişen miktarlarda para almaktadırlar. Her pozisyonun alacağı miktar değişmektedir.

Adana Yüreğir Belediyesi işçi alımı geçtiğimiz günlerde gerçekleşmişti. Yüreğir Belediyesi de bünyesinde fazla işçi taşıyan belediyelerdendir. Bu sebeple hemen hemen her yıl personel almaktadır. Büyükşehir Belediyeleri ve ilçe belediyelerde iş aramak mantıklı olacaktır. Belediye iş ilanları güncel şekilde sayfamızdan paylaşılmaktadır.

Adana Büyükşehir Belediyesi iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak adına aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

goo.gl/Zb1Sae

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. cansu dedi ki:

    adana büyükşehir belediyesi 2020 yılı için personel alımı ilanını ne zaman açıklayacak hala açıklanmadı?

  2. cansu dedi ki:

    adana büyükşehir belediyesi personel alımı ilanının tarihini korona virüs nedeniyle mi açıklamadı haziran gibi açıklamayı düşünüyor mu?

  3. Selahattin dedi ki:

    Ben iş arıyorum işsizim belediyede çalışmak istiyorum