PersonelAlımıVar.Net

Yozgat Ek İş Veren Firmalar 2024

Yozgat evde ek iş ilanları sayesinde bütçenize ek para girmesini sağlayabilirsiniz. Evde iş imkanı İç Anadolu bölgemizde de gittikçe yayılıyor. Bugün bu şehrimizi ele alıyoruz. Evde ek iş olarak ne yapılabilir kim ne yapıyor onlardan bahsedeceğiz.

İşsizliğin gittikçe arttığı bu dönemlerde vatandaşlarımız çaresizce ek iş araştırmalarına başladı. Ev hanımları ve öğrenciler bu işlere çok talep gösteriyor. Özellikle ev hanımları, boş vakitleri olduğunu söyleyerek bu vakitleri değerlendirmek istediklerini söylemektedirler. Yozgat’ta ne iş yapılır diye bir çok insan araştırma yapıyor. Bizde ufak bir araştırma yaptık. Yapılacak işler olarak ne var ne yok bir göz atalım.

 

Yozgat Ev Hanımlarına İş İmkanı

Ev hanımlarına iş imkanı olarak bir çok imkan sağlıyor. Evde sabun paketleme, evde kına paketleme, nikah şekeri işi, kürdan paketleme gibi bir çok iş imkanı ile para kazanmakta olan ev hanımı bulunuyor. Yozgat’ta ne iş yapabilirim diye düşünenler için bu iş fikirlerini sunuyoruz.

 

Evde Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi sayesinde Yozgat’ta para kazanabilirsiniz. Öncesinde bir kına firması ile anlaşıyorsunuz. Düğün organizasyon yerleri de bu işleri vermektedir. Evinize kınalar gelir. Paketleri de gelir. Sizde paketlersiniz. Böylelikle ek iş yapmış olursunuz.

 

Nikah Şekeri İşi

Nikah şekeri işi de kına paketleme işine benzer. Hemen hemen aynı firmalar bu işleri verir. Düğün organizasyon şirketleri bu işi de vermektedir. Nikah şekerleri evinize gelir ya paketlersiniz ya kendinize özgü bir nikah şekeri yaparsınız. Ardından firma gelip teslim alır. Bu şekilde para kazanmış olursunuz.

 

Sabun Paketleme

Sabun paketleme işi her ilde yapılıyor desek yeridir. Yozgat’ta da sabun üreten firmalar bu işi eve verebiliyor. Paketleme işleriyle uğraşmak istemeyen firmalar eve iş vererek bu iş bölümünü halletmiş oluyor. Evde ek iş olarak ne yapabilirim diyenler bu işleri yapabilir.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 23 YORUM
 1. ayse tom dedi ki:

  Bende iş istiyorum

 2. Esra dedi ki:

  Samsun’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum umarım geri dönüş yaparsınız evli ve bir çocuk annesiyim titiz çalışırm teşekkürler

 3. Serife dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var lütfen dönerseniz sevinirim

 4. Serife dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var lütfen dönerseniz sevinirim

 5. selma dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkürler

 6. Arzu caglayan dedi ki:

  Evde paketleme isi esimle beraber yapabilecegimiz bir is ariyoruz.

 7. Arzu caglayan dedi ki:

  Merhabalarevde eşimle berabersabun,kürdan işiyapmak istiyoruz dönerseniziyi olur

 8. Fethiye Pektaş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 9. Arzu caglayan dedi ki:

  Evde kına,sabun, şekerneişolursa eimleberaber paketleme işiyapmak istiyoruz yozgat merkezde oturuyoruz işe ihtiyacımızvar cevap verirseniz iyiolur iyigünler

 10. Zeynep dedi ki:

  Bizde yapmak istiyruz iki kisiyiz donerseniz seviniriz

 11. Arzu caglayan dedi ki:

  Yozgat merkezde oturuyoruz evdesabun paketlemeişiyapmak istiyoruz işeihtiyacımız var elimiz hızlıdır

 12. Arzu caglayan dedi ki:

  Yozgat merkezde oturuyoruz eşimle beraber sabun,kınavb gibipaketlemeişiyapmak istiyoruz elimiz hızlıdır

 13. Hazer dedi ki:

  Yozgat merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 14. Neziha dedi ki:

  Yozgat merkez oturuyom paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var eşiminde işi yok

 15. Sevgi dedi ki:

  Yozgat-yerköy de yasıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 16. Rabia Soylu dedi ki:

  Yozgat sarikaya dogansaray köyünde yaşıyorum bende evde paketleme yapabileceğim is ariyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

 17. Cavidan Kıymazaslan dedi ki:

  Bu işlerin hepsini yapabilirim ise ihtiyacım var

 18. Cavidan Kıymazaslan dedi ki:

  Bu işlerin hepsini yapabilirim ise ihtiyacım var yozgat merkezde oturuyorum

 19. Cavidan Kıymazaslan dedi ki:

  Bu işlerin hepsini yapabilirim ise ihtiyacım var yozgat merkezde oturuyorum evde yapabilecegim tarzda bu işler kolaylıkla yapabilirim

 20. elif budak dedi ki:

  yozgat bogazliyanda oturuyorum paketleme isi ariyorum temiz ve hizli calisirim

 21. Merve dedi ki:

  Evde paketleme vs iş yapmak istiyorum inanin bu ise cok ihtiyacim var lutfen ama lutfen geri donus yapabilir misiniz elim seri ve titizlikle yaparım litfen olumlu olsun 🙏

 22. Hamza dedi ki:

  Kürdan işi yapmak istiyorum

 23. FİLİZ AKBAŞ dedi ki:

  iyi günler yozgat yerköyde oturuyorum evde sabun paketleme işini yapmak istiyorum nüfusumuz 8 kişilik bir aile yardımcı olursanız sevinirim