PersonelAlımıVar.Net

Ardahan Ek İş Veren Firmalar 2024

Ardahan evde ek iş veren firmalar bakımından zayıf konumdadır. Fakat hiç yok diyemeyiz. Ardahan ülkemizin en doğusunda bulunan illerden bir tanesidir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise yağışlı ve çok soğuktur. Genelde engebeli arazilere sahip olan bölgenin ekonomik durumu tarım ve hayvancılıktan ibarettir.

Bölgenin iklimi her ne kadar soğuk olsa da insanı samimi ve sıcak kanlıdır. Ayrıca il Gürcistan’a sınır komşusu olduğundan ticaret gelişme aşamasıdır. Her ilde olduğu gibi bu ilde de evde iş terimi kullanılmaktadır. Evde iş imkanı sayesinde bir çok insan kış koşullarının olumsuz etkisi ile evde çıkmadan iş sahibi olabiliyorlar. Bazıları evde ek iş olarak yapıyorlar.

 

Ardahan Evde Boncuk İşi

Burada evde boncuk işi yapabilirsiniz. Bu iş sayesinde zengin olabilirsiniz. Tabi ki bu zaman alan bir  iştir. Kolay yoldan para kazanmayı herkes ister fakat kolay yoldan para kazanmak ancak ve ancak kötü yollarda vardır. Evde bocuk işi yapmak istiyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız size biraz taktik vermek isterim.

Bu işte size gelen boncuklar olacak ve size verilen katalog ta istenilen şekillere göre boncukları dizmeniz istenecek. 4 ve ya 5 yaşında bir çocuk bile yapabilecek kadar kolay bir iş. Eğer isterseniz bu işi yapıp memnun olabileceğiniz derecede ücretler kazanabilirsiniz.

 

Ardahan Mandal Paketleme İşi

Mandal dediğimiz obje günlük hayatta pek kullanılmayan bir obje olsa da Türkiye’de fabrikaları bol olan ve üretimi bol olan bir sektördür. Fabrikalar üretimi yaptıktan sonra satım aşamasına geçmek için paketleme gerekir. Paketlemeyi fabrikalar iş yerinde yaptırmak yerine evde yaptırmayı daha çok arzu ederler. Çünkü böylelikle daha fazla kar yaparlar.

 

Ardahan Evde Tütün Sarma İşi

Sigara ve sigara mamullerin ülkemizde çok pahalı olduğu için  aile gelir düzeyi düşük aileler genelde sarma sigara tüketiminde daha fazla rol oynarlar. Bu olay ise evde tütün sarma işini olumlu yönde etki eder. İster emekli, ister ev hanımı olun bu işi gayet kolay yapabilirsiniz. Size verilen boş makaronları verilen tütünlere sararak para kazanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise tütünü sararken tütünün türlerini karıştırmamanız gerekir.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali avsar dedi ki:

    Bay isim yok calismiyorum evde mandal paketleme isi yaparim gerek duyarsaniz yardimci olurmusunuz ise cok ihtiyacim var