PersonelAlımıVar.Net

İzmir Ek İş Veren Firmalar 2024

İzmir evlere iş veren firmalar bakımından Ege’nin en zengin şehridir. Evde iş imkanı ile burada ek gelir elde etmeye devam etmekte olan bir çok insan bulunuyor. Özellikle öğrenciler ve ev hanımları evde ek iş ilanlarına çok fazla talep göstermektedir. Evde iş ile para kazanmanın kolay olmasının farkına varan şehrin halkı bu yıl daha da çok talep göstermektedir. Fakat şehirde çok sayıda ek iş veren firmalar olduğundan dolayı, bu talebin büyük çoğunluğu karşılanabilmektedir.

Burası ülkemizin en kalabalık 3. şehridir. Bu sebeple bir çok yatırımlar bu şehre yapılmaktadır. Bir çok firma bu şehirde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sebeplerden ötürü ek işler çok fazla evlere verilmektedir. Ek iş haberleri şehirde çok fazla dolanmaktadır. Burada yapılmakta olan ek işlerden bahsedelim.

 

Evde Paketleme İşi İzmir

Evde paketleme işi burada olduğu gibi her ilde en popüler işlerin başında gelmektedir. Bu paketleme işinin içeriği değişebilir. Evde sabun paketleme olabilir, evde balon paketleme olabilir. Bir çok paketleme işi bulunuyor. Genel olarak paketleme işlerine talep çok olmaktadır. Evde sabun paketleme işi İzmir genelinde yoğun talep ile karşılaşıyor.

 

Evde İş İmkanı Buca

Evde iş imkanı Bucada da devam ediyor. Buca ilçesinde ek işler çok fazla verilmektedir. Buca gibi Kemeraltında’da bu işler çok verilmektedir. Buca’da evlere en çok; evde nikah şekeri işi, evde sabun paketleme işleri verilmektedir. Öncelikle hangi ek iş kategorisini yapmak istediğinizi belirmek gerekir. Ardından bu firmalara ulaşabilirsiniz.

 

İzmir Kemeraltında Evlere İş Veren Yerler

Kemeraltında evlere iş veren yerler çok fazla bulunduğunu biliyoruz. Kemaraltına bizzat giderek veya internet üzerinden araştırma yaparak, orada ki ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Ardından ek iş yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Evde Ek İş İzmir

Evde ek iş ile para kazanmanın kolay olduğunun farkına varan İzmirliler bu yıl daha çok bu işlere talep göstermektedir. Belki artık biraz daha bu işlere ulaşmak zorlaşmış olabilir. Bir çok insan bu işin farkına vardı. Evde ek iş 2024 yılında nasıl olacak merakla bekliyoruz.

 

Evlere İş Veren Firmalar İzmir

Evlere iş veren firmalar 2024 yılında da vermeye devam ediyor. Yapmanız gereken hangi ek işi yapmak istediğinizi belirlemek. Ardından ise o iş alanında internet üzerinden araştırma yapmak. Örneğin evde sabun paketleme işi araştırmak yerine, şehirdeki sabun firmalarını araştırın.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Gülser Akkaya dedi ki:

  Evden çalışabileceğim bir iş arıyorum

 2. Arzu Eroğlu dedi ki:

  Merhaba,
  İzmşr de oturuyorum işi zamanında eksiksiz yapma prensibinde biriyim. Evde ek iş gelir için haberinizi bekliyorum
  iyi çalışmalar dilerim.

 3. Cahit dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Safiye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz iki kişiyiz

 5. Göknur çiçekliler dedi ki:

  Lütfen yardımcı olur musunuz işe ihtiyacım var 🙏

 6. Özlem uslu dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum izmir menemen de oturuyorum

 7. Ebru ylmaz dedi ki:

  Izmir mendereste oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

 8. Zühre dedi ki:

  Acil bu ise ihtiyacım var ızmırde buca mahallesinde oturuyom