PersonelAlımıVar.Net

Komagene Bayilik Şartları

Komagene denince akla hemen çiğ köfte gelir. Güney doğu Anadolu bölgemizin meşhur tadı olan çiğ köfteyi tüm Türkiye’ye hatta yurt dışında bile kendini göstererek ülkemizin o güzel tadını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Komagene ismi aslında Adıyaman’daki Nemrut dağının olduğu yerde milattan önce kurulmuş olan komagene imparatorluğunun adıdır. Şirketin sahipleri bu ismi kullanarak yeni bir marka yaratmışlardır. Marka 2003 yılında kurulmuş ve çok kısa bir zamanda kendini geliştirerek yurt dışına kadar açılmayı başarmıştır. Bu kadar gelişmesinde ürünlerinde tamamen doğal, hiçbir katkı maddesi kullanmaması ve hijyenik bir üretime sahip olması etkili olmuştur.

Türkiye’de 10 binin üzerinde şubesi olan marka etsiz çiğ köfte sloganıyla kısa sürede büyümüş ve gelişmiştir. Ara sıra sloganlarını değiştirerek farkındalık yaratmak istemiştir. İnternetteki forum sitelerinden komagene bayilik yorumları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sizde bir bayiliğe sahip olmak istiyorsanız bayilik için gerekli şartların neler olduğunu aşağıda belirttik.

 

Komagene Bayilik Şartları

Yeni bir marka yaratıp bu markanın reklamını yaparak insanlara tanıtmak hem çok zor hem de maddi açıdan seçilmemesi gereken bir yoldur. Bunu bilen girişimci ruhu olan bireyler zaten bir unvanı olan, reklama ihtiyacı olmayan firmaların franchise bayiliğini alıp direk para kazanmaya başlıyorlar. Komagene bayilik kar oranına baktığımızda gayet iyi paralar getirdiği için girişimcilerin havada kaptığı bir marka haline gelmiştir. Sizde girişimci ruhuna sahip iseniz ve komagene bayilik alma fiyatı ve kazancına ortak olmak istiyorsanız şartları gözden geçirebilirsiniz.

Çiğ köfte bayilik fiyatları kategorisinde en uygunu olan komagene ne kadar kazandırır diye soruyorsanız hemen cevabını vermek isterim. Yemek kültürü bakımından ülkemiz gelişmiş seviyededir. Bu yüzden hemen hemen herkes yemek yer hatta aralarında çiğ köfte hastaları bile vardır. Bu konu baz alınacak olursa açacak olacağınız bayilik hiç durmadan çalışmaya devam edecektir. Aşağıda iletişim bilgilerinden biri ile firma ile bizzat konuşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Komagene bayiliği iletişim bilgileri

Telefon: 0216 367 97 00

Fax: 0216 417 38 80

www.komagene.com.tr

Genel müdürlük adres: Cevizli mah. Tugay yolu cad. no:20 B blok kat:8 Maltepe/İstanbul

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.