PersonelAlımıVar.Net

Acun Medya Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Acun medya personel alımı son sürat devam ediyor. Acun tarafından kurulmuş olan bir platform olan acun medya iş başvurusu başlamış durumdadır. Kanal reyting kırmaları ile ünlü olmuş durumdadır. Türkiye’nin en çok izlenilen programlarına imza atan Acun zaman zaman yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Sürekli kanalını büyütme gayretinde olan Acun, olan personel sayısı ile yetinmemektedir. Bir çok insana iş imkanı sağlayan medya tekrardan yeni insanlara iş imkanı sağlayacaktır.

Acun, TV8 kanalını aldıktan sonra işleri dahada büyüttü. Programlarını kendi kanalında yayımlamaya başlattı. Yeni insanları kanalına çekerek izlenmesini arttırdı. Bir çok kişi gerek kanal arkasında gerekse yaptığı programlar arkasında çalışmaktadır. Sizlerde Acun Medya’da bir iş sahibi olabilirsiniz.

 

TV8 Ne Durumda?

TV8, Acun sayesinde aldı başını gidiyor diyebiliriz. Acun geldikten sonra izlenme oranı inanılmaz şekilde arttı. En basit örneği verecek olursak, Acun kanalı satın almadan önce belki kendi televizyon sıralamamızda TV8 ilerideydi.

Çoğumuzda 10 kanaldan sonra gelmekteydi. Fakat şimdi sanırım bir çoğumuz sıralamasını bile değiştirmişizdir. Acun’un yaptığı programlar ülke genelinde izlenme rekorları kırmaktadır. Bu programların ardında bir çok insan çalışmaktadır. Acun işleri gittikçe büyüterek yeni programlara da atılacağından veya olan programları daha da büyüttüğünden dolayı yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Kendi sitesi üzerinden başvurular gerçekleşmektedir.

 

Acun Medya İş İlanları

İş ilanları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Vereceğimiz linkten Acun medya iş ilanlarına ulaşabileceksiniz. Medya yapımı oluşan boşlukları kendi sitesinde yayımladığı ilanlar ile karşılamaktadır. Zaman zaman değişen pozisyonlara personel alımları yapmaktadır. Vereceğimiz linki güncel olarak takip etmenizde fayda olacaktır.

Kurumun iş ilanlarının yanı sıra vereceğimiz linkten Acun’un programlarına da başvuru yapabilirsiniz. Survivor, O Ses Türkiye ve Yeteneksizsiniz Türkiye programlarına başvurular yapabilirsiniz. Acun medya iş başvurusu için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yakup dedi ki:

    Mobilya ustasıyım başvuru yapmak istiyorum

  2. Osman çap dedi ki:

    İş arıyorum