PersonelAlımıVar.Net

Tusaş Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Tusaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Tusaş iş ilanları arıyorsanız vereceğimiz link üzerinden Tusaş iş başvurusu yapabileceksiniz. Tai değişen zamanlarda personel alımı ilanları yayımlamaktadır. Bu ilanları takip ederek ve zamanında başvuru yaparak yeni bir iş hayatına girebilirsiniz.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi hemen hemen her yıl buna benzer ilanlar ile personel alımı yapıyor. Bir çok farklı iş pozisyonu için alımların olacağını görmekteyiz. Tai insan kaynakları belirlediği kriterlere göre işçi alımlarına devam ediyor. Başvurulardan önce iş başvurusu için aranan kriterleri dikkatlice okumak gerekiyor. Başvuru için aranan şartları vereceğimiz link üzerinden görebileceksiniz.

 

Tusaş Nedir?

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi’sinin kısaltılmış hali ”Tusaş” ‘dır. İnsanlı ve insansız hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, imalatı, entegrasyonu ve satış sonrası hizmetleri alanlarında ”Türkiye’nin Havacılık Merkezi” olan TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş (TAİ) 15 Mayıs 1984 tarihi itibari ile hizmetlerine başlamış bulunmaktadır.

Tusaş staj başvuru yapmak için vereceğimiz linki kullanabilirsiniz. Eğer Tusaş o an staj başvuru alıyorsa ilanları verdiğimiz linkte görebilirsiniz. Fakat her dönem staj başvurusu almayabiliyor.

 

Tai İşe Alım Şartları

Her firmanın olduğu gibi Tai’nin’de iş başvurusu için bazı aradığı şartlar bulunuyor. Her pozisyon için farklı başvuru şartları arayabilmektedir. Başvurmak istediğiniz pozisyona göre işe alım şartları değişiklik gösterecektir. Tai işe alım şartları neler öğrenmek için verdiğimiz linkte başvurmak istediğiniz pozisyona tıklayıp görebilirsiniz.

 

Tai İşe Alım Süreci

Tai işe alım sürecinin ilk basamağı işe başvuru ve iş başvurunuzun onaylanması ile olmaktadır. Tai iş ilanlarını kendi resmi sitesinden ve kariyer siteleri üzerinden yayımlamaktadır. Ardından iş başvurusu yaparsınız ve onaylanırsa sizleri firmaya davet ederler. İş hakkında detaylı bilgiler yüzyüze konuşulur. Tai iş ilanları için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yasar dedi ki:

    Usta basılık yaptım cnc ve torna freze kullanıyorum. Sizinle calışmaktan mutluluk duyarım.