PersonelAlımıVar.Net

Toyota Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Toyota personel alımı yapıyor. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. yapılan açıklama ile Toyota bünyesinde çalıştırmak üzere üretim elemanı arıyor. Başvurular başlamış bulunmaktadır. Aranan nitelikler? Nasıl başvuracağız? Hangi illerde alım yapılıyor? gibi soruların cevabı haberimizde.

 

Toyota Firması Hakkında Bilgiler

Otomotiv sektöründe dünyanın en büyük ikinci devidir. Kiichiro Toyoda adlı kişi tarafından 28 Ağustos 1937 yılında Japonya’da kuruluyor. Bir çok alanda hizmet veren markanın net geliri en son açıklanan rakam 209.4 billion Yen olarak söylenilmişti. Toyota sadece dünyada değil ülkemizde de çok popüler bir markadır. Etrafınıza baktığınızda bir çok bu markada araba görebileceksiniz. Klasik olmuş modelleri çok satılmaktadır. Corolla, Auris, Supra, Avensis gibi modelleri dünya çapında klasik olmuş. Çok tutulmuş modellerdir.

Aslında adamın soyadı Toyoda’dır. Fakat bu zaman içerisinde söylenmesi daha kolay olduğundan dolayı Toyota olarak çevrilir.

Firmaya o günden bu güne Toyota denilmektedir. Çok köklü bir firmadır. Dünyada 2. olmasının en büyük nedeni kalitesi ve bu kaliteye göre fiyatıdır. Bu büyük marka çalışanlarıyla da çok ilgilenen bir markadır.

 

Aranan Nitelikler Neler?

  • Meslek Lisesi, Teknik Lise, Genel Lise veya Yüksekokul Mezunu olmuş olmak
  • Sakarya veya Kocaeli çevresinde ikamet eden veya orada ikamet edebilecek olan kişi
  • Vardiyalı çalışmaya uygun kişiler
  • Erkek adaylar için askerliği en az 1 yıl tecilli olmalı veya askerliğini yapmış olmalı

Niteliklere şöyle bir baktığımızda firma başvuru için çokta bir şey istemiyor gibi. Bu yüzden başvuru çok fazla oldu. Bunu da belirtelim. Fakat başvuru çok diye bize çıkmaz demeyin. Şansınızı deneyin diyoruz.

Başvurular devam etmektedir. Eğer kendinizi işe uygun görüyorsanız başvurun deriz. Kocaeli veya Sakarya da yaşayanlar için güzel bir fırsat. Diğer illerde olanlar ise gelip o çevreye yerleşirim diyorlarsa onlarda başvursunlar diyoruz. Bu marka iş yeri Kocaeli’nde bulunduğundan aranan en önemli kriter iş yerine yakın olunması.

Başvurmak için TIKLAYINIZ.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.