PersonelAlımıVar.Net

Gratis Bayilik Şartları

Gratis bayi olma şartlarını araştırdık. Kozmetik sektörü akıl almaz bir şekilde büyümeye davam etmektedir. Şehir, köy, kasaba demeden dünyanın her yerinde gratis ve benzeri mağazalar açılmaktadır. Güzel görünmek isteyen bayanlar kozmetik sektörüne aşırı ilgi göstermekteler. Sadece bayanlar değil erkek müşterilerinde uğrak yeri olmuştur. Çünkü burada sadece ruj, rimel gibi kadınların kullandığı malzemeler değil erkekler içinde spey, maske, serum gibi ürünlerde satılmakta Gratis 2016 sayımları itibari ile Türkiye genelinde 350 binden daha fazla mağazası vardır.

Anadolu’nun neresinde olursa olsun hangi awm ye girseniz karşınıza burası çıkar. Ayrıca gratis bayilik veren  kozmetik firmalar kapsamında en çok bayilik veren firma olarak kozmetik sektörünün yüzde sekseninden fazlasını oluşturmakta. İşyeri açıp bayi olmak istiyorsanız bu firma size müthiş olanaklar sunmakta. gratis franchise fiyatları yani bayi olma fiyatları bayinin açılacağı coğrafi konuma, etrafındaki yaşayan nüfusuna göre değişmektedir. Örneğin İstanbul da açılacak olan bir bayi ile Kilis’te açılacak bayinin ücreti farklılık göstermektedir.

 

Gratis Bayilik Süreci

Gratise bayi olmak istiyorsanız bazı şartlarını kabul etmelisiniz. Bildiğiniz üzere bu şirket temizlik, hijyen ve titizliğe önem veren şirketlerden bir tanesi. Hatta bayiyi kontrol etmek için öyle bir yöntem bulmuşlar ki duyduğunuz zaman sizde yok artık diyeceksiniz. Bayileri kontrol etmek için özel olarak seçtikleri insanları normal bir müşteri gibi mağazanıza gönderiyorlar. Siz gelen kişinin müşteri olduğunuzu sanıyorsunuz. Gelen kişide hiç bozuntuya vermeden gizlice mağazanızı, elemanlarınız ve sizi kontrol ediyor.

Gözledikleri olumlu veya olumsuz durumları bir rapor halinde gratis ana şirkete rapor ediyorlar. Bu rapora göre mağazanızın resmi kurallara uygun olmadığı görülürse bayilik anlaşmanızı feshedebiliyorlar. Bir diğer şartları ise  gratis hizmet politikasına aykırı olmayan mağaza düzeni. Örneğin rujların yanına saç boyaları koyarsanız ve durum gratise aykırı ise düzeltmeniz gerekmektedir. Müşterilerine karşı iyi davranmalısınız. Olabilecek şikayette firmanın yetkilileri sizi sorumlu tutacaktır. Gratis mağazasında başka bir mağazaya ait ürün satmamalısınız.

 

İletişim bilgileri

www.gratis.com

e-mail: info@gratis.com

Telefon :0850 210 6900

Adres: Cömert sokak, Yapı Kredi Plaza C Blok, Beşiktaş/İstanbul

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.