PersonelAlımıVar.Net

Şırnak Ek İş Veren Firmalar 2020

Şırnak evde ek iş veren firmalar bakımından biraz zayıf kalıyor. Fakat hiç verilmiyor diyemeyiz. Tabi ki de burada ek iş yaparak para kazanmakta olan insanlar bulunuyor. Evde iş imkanı bu şehirde biraz zayıf görünse de evlere iş veren firmalar bulunuyor. Evde ek iş yaparak para kazanmanız diğer ildeki insanlara göre biraz daha zor olsa da imkansız değil.

Ek iş araştırmaları bu sene daha da artacak. İnsanlar para kazanmanın kolay yöntemlerini araştırıyor. Evde ek işte kolay bir para kazanma yöntemi olarak görülüyor. Evinizde televizyon izlerken bile para kazanıyorsunuz. Sanırsak kolay para kazanma yöntemine girdiği doğru. Artık insanlar bu işlerin kolaylığının farkına vardı. Bir çok insan önceden ek işlere karşıydı. Artık çok fazla talep olmaktadır.

 

Şırnak Ek İş İlanları

Ek iş ilanları çok fazla olmuyor. Az sayıda firma bulunduğundan kısıtlı sayıda ek iş ilanları oluyor. Her kategoride iş yapmanız mümkün değil. Bazı firmalar sadece bazı ek işleri eve veriyor. Fakat şehre yatırımlar arttığından dolayı ek iş çeşitlenecek gibi görünüyor. Her yıl bir önceki yıldan daha fazla ek iş veriyor.

 

Şırnak’ta Yapılan Ek İşler

Her ek işi yapmanız mümkün değil. Firma sayısı sınırlı olduğundan her ek iş verilmiyor. Bu sebeple yapılan ek işlerden bahsedeceğiz. Hangi işlerin yapıldığını bileceksiniz. Buna göre araştırmalar yapabilirsiniz.

 

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde nikah şekeri işi Şırnak’ta yapılmaktadır. Düğünlerin yaklaşması ile birlikte burada da bu işe ilgi artıyor. Bahar dönemlerinde bu işlere ulaşması çok kolay oluyor. Ek iş yaparak para kazanabileceğiniz bir iştir bu iş.

 

Kına Paketleme İşi

Düğün işleri sayesinde evlere bir çok iş veriliyor. Bir diğer işte kına paketleme işidir. Kına paketleyerek para kazanabilirsiniz. Şehirde bu işler çok yapılıyor. Yaz aylarında hem nikah şekerini hemde kına paketleme işlerini yapacak insanlar aranıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Dilan çeri dedi ki:

  Şırnak Cizre’de yaşıyorum 4 kişilik gurubuz paketleme işine ihtiyacım var

 2. mesut dedi ki:

  şırnak merkezde 4 kişiyiz evde paketleme işine ihtayacımız var

 3. Rukiye dedi ki:

  Şırnak merkez evde paketleme işine ihtiyacım var

 4. Derya dedi ki:

  Paketleme işi veriyormusunuz acaba

 5. Buse Ertürk dedi ki:

  Şırnak cizre de oturuyorum 17 yaşındayım lise mezunuyum evde paketleme işi almak istiyorum bu işi yapabilecek 6 kişiyiz en kısa sürede dönüşümünü bekliyorum