PersonelAlımıVar.Net

İstanbul Evde Ek İş Veren Firmalar 2024

İstanbul’da evde ek iş veren firmaları araştırıyor ve evde nasıl para kazanabileceğinizi merak ediyorsanız sizlere bazı fikirler vereceğiz. Evde iş imkanı 2024’te İstanbul genelinde daha da popüler hala geldi. İlerleyen yıllarda popülerliği artacaktır.

İstanbul’da yaşamakta olan ve evde para kazanmak isteyen vatandaşlar ek iş veren firmaları araştırıyor ve onlarla anlaşıp para kazanmanın yollarını araştırıyorlar. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki evde para kazanmanın tek yolu bu firmalar ile anlaşmak değil. Sizlere evde yapabileceğiniz işlerden söz edip, eğer yine ben bu firmaları araştırıyorum diyorsanız bu firmalara nasıl ulaşabileceğinizi de anlatacağız.

 

Evde Ek İş İlanları Telefon Numaraları ve Adresleri Nasıl Bulunur?

Evde ek iş ilanları 2024’te İstanbul genelinde artış gösterecektir. Her geçen yıl firmaların artışı ile birlikte bu tarz işlerin evlere verilmesi de artıyor. Bu tarz işleri sadece firmalar vermiyor ufak çaplı dükkanlar da verebilmektedir.

Ek iş veren firmalara internet üzerinden ulaşamazsınız. Bu tarz işleri yapan kişiler çevrelerinde veya ilçe merkezlerinde bulunan dükkanları bizzat gezip eve iş verip vermediklerini sorarak öğreniyorlar. İnternet ortamında bu tarz ilanların yayımlandığı herhangi bir site bulunmamaktadır. Bizzat kendiniz dükkanları gezmeniz gerekecek. Örneğin evde ek iş olarak paketleme işleri yapmak istiyorsanız çevrenizdeki dükkanları gezebilirsiniz. İnternet ortamında yalandan ”Evde paketleme iş ilanları” tarzında araştırmalar yapmanın size bir faydası olmaz. Çünkü internet ortamında bu tarz ilanlar paylaşılmıyor.

 

Evde İş İlanları İstanbul’da Avrupa Yakası’nda mı Daha Çok?

Vatandaşlar hangi yakada bu tarz işlerin daha çok verildiğini merak ediyorlar. Yukarıda da söz ettiğim gibi bu tarz işleri sadece büyük firmalar vermiyor. İşe firma olarak bakacaksak Anadolu yakasında daha çok fabrikalar ve firmalar bulunuyor fakat bu demek değildir ki Anadolu yakasında daha çok bu tarz işler var. Avrupa yakasında da ufak çaplı dükkanlar evlere iş verebiliyor. Yani bu soruya net olarak cevap verebilmek pek mümkün değil.

 

Evde Hangi İşler İle Para Kazanılabilir?

İstanbul’da oturuyorsanız bir çok evde para kazanabileceğiniz yöntem bulunuyor. Bunların bir çoğu internet üzerinden yapılmakta olan işlerdir. Aşağıya evde para kazanabileceğiniz fikirleri yazıyoruz, bunları daha detaylı şekilde internetten araştırabilirsiniz.

 • Oda kiralamak,
 • Youtube,
 • İnstagram,
 • E-ticaret,
 • Dropshipping,
 • Al-sat yapmak,
 • İnternet sitesi açmak,
 • Satış ortaklığı yapmak,

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Kader yazıcı dedi ki:

  Rize merkeze oturuyorum ihtiyaçım var