PersonelAlımıVar.Net

Iğdır Ek İş Veren Firmalar 2024

Iğdır evde ek iş veren firmalar olarak alt kademelerde bulunmaktadır. Ülkemizin az gelişmiş şehirleri arasında sayılmaktadır. Bu sebeple bu ilde ek iş bulmak biraz zor olacaktır. Fakat imkansız değildir. Evde iş imkanı her ilde olmaktadır. Iğdır’da da evde ek iş yapabilirsiniz. Firma sayısı az olduğundan daha az bu işler eve veriliyor. Bu sebeple biraz daha fazla araştırma yapmanız ve girişimci olmanız gerekecektir.

Iğdır ülkemizin en doğusunda bulunmaktadır. Güneş ilk orada doğmaktadır. İlk orada batmaktadır. Sıcaklık olarak etrafındaki illere göre biraz daha sıcaktır. Bu sebeple insanlar bu şehre göç etmeye başladı. Diğer şehirlere göre iklimi biraz daha ılımandır. Bunun sebebi ise yükseltisi diğer illere göre daha aşağıdadır. Bu bakımdan burası tercih edilebilecek bir şehirdir.

 

Iğdır Evde İş

Evde iş bakımından bu şehire biraz zayıf dedik. Sebeplerini saydık. Nüfusun az olmasından ve firma sayısının az olmasından bahsettik. Bunlar hep olumsuz bir yan. Fakat nüfusun az olmasından dolayı ek işlere olan talep daha az oluyor. Yani bir firma iş veriyorsa ulaşma imkanınızın yüksek olacak. Böyle düşünürsek olumlu bir yan bulabiliriz.

 

Iğdırda Evde İş İlanları

Evde iş ilanları gittikçe daha da artacak diye düşünüyoruz. İklim elverişli olduğundan doğudaki insanlar Iğdır’a göç olayına sıcak bakıyorlar. Bu da şehrin nüfusunun artması demektir. Böyle olduğu zamanda bir çok iş adamı buraya yatırımlar yapacaktır. Bu da evde iş ilanlarının artmasına sebep olacaktır. Iğdır evde ek iş bakımından güzel yerlere gelecek.

 

Iğdır Evde Ek İş

Evde ek iş bakımından zayıf desek de Iğdır’da yapılmakta olan ek işler bulunuyor. Örneğin evde naftalin paketleme işi burada çok fazla yapılıyor. Manavlar ile iletişime geçerek bu işleri yapabilirsiniz.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Nigar dedi ki:

  Ek is

 2. Damla dedi ki:

  Iğdırda oturuyorum paketleme işini çok kısa sürede yaparım

 3. Sinem dedi ki:

  Meraba igdirda yaşıyorum evde ek iş arıyorum her türlü paketleme işini yaparım

 4. Zeliş dedi ki:

  Paketleme tarzı işleri ekibimle çok iyi şekilde yapabiliriz. Geri dönüş sağlamanızı bekliyor olacağım.

 5. Meryem dedi ki:

  Merhaba paketleme davetiye katlama gibi işler yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Meryem dedi ki:

  Ek iş arıyorum

  1. Mustafa dedi ki:

   Ek iş arıyorum ne olursa fark etmez igdirda

 7. Gül dedi ki:

  Ben evde calışmak istiyorum herhangi bir iş olabilir paketleme vs

 8. Ebru dedi ki:

  Çalışmak istiyorum

 9. Perihan dedi ki:

  Ben iğdır hoshaber merkezde oturuyorum lütfen bana bir iş istiyorum üç tane çocuğum var onların geleceği için evde her paketleme işi yapabilirim bana yardımcı olun lutfen

 10. Aysel dedi ki:

  Paket işi yapmak istêmiyorum çok ihtiyacım var şimdiden têşêkkürlêr

 11. Gül dedi ki:

  Sellamun aleyküm bn ek iş istiyorum.kimse vermiyor zor durumdayım anne babama yardım ediyorum nolur yardimci olunn

 12. Duygu dedi ki:

  Bende igdirda oturuyorum ev hanımıyım eve ne iş olursa yaparım paketleme vs evde çok iş aldım yaptım her iş elimden gelir şimdiden tş ederim inşallah dönüş sagkarsiniź