PersonelAlımıVar.Net

Metro Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Metro turizm personel alımı, iş ilanları ve iş başvurularının nasıl olduğu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları bu yazımızda. Metro Turizm ülke genelinde yeni yeni yerler açmaktadır. Yeni illere hizmet vermeye başlayacak olan bu firma güncel olarak personel alımlarını devam ettiriyor. Sizlerin de bu tarz firmalarda çalışma gibi bir fikriniz varsa, burası size göre olabilir.

 

Firma Hakkında Genel Bilgiler

Metro Turizm 1992 yılının Kasım ayında samsunlu girişimci Galip ÖZTÜRK tarafından kuruldu. 2012 yılında toplamda 20 milyon yolcu taşıma kapasitesine ulaştı. Bu sayı bugünle birlikte 50 milyonu aşmış durumdadır. Ülkemizde en çok tercih edilmekte olan otobüs firmalarının başında gelmektedir. Ülkemizin yaklaşık 75 iline hizmet vermektedir. Her geçen sene hizmet verdiği şehir sayısını arttırmaya çalışan firma 2, 3 sene içerisinde 81 ilin tamamına hizmet verecektir.

 

Metro Turizm İşçi Alımı Hangi Kategorilerde Olmaktadır?

Açık Pozisyonlar

  • Bilet Satış Yetkilisi
  • Kaptan Şoför
  • Şoför
  • Host
  • Çağrı Merkezi

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kategoriler için başvurular alınmaktadır. Daha önce bu tarz işlerde çalıştıysanız ve tecrübeniz varsa başvurularda ön plana çıkarsınız. Tecrübeniz yoksa da işe alınabilirsiniz. İlla tecrübe olacak diye bir şey yok.

 

İnsan Kaynakları Ne Diyor?

Metro Holding; üç bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Büyük Bir Aile’dir. En önemli sermayemiz ise insan kaynağıdır.

Metro Ailesi; hızlı düşünebilen, dinamik,takım çalışmasına yatkın ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilen çalışma arkadaşlarıyla daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Bu doğrultuda çalışanlarımızın;

  • Her türlü kişisel ve mesleki gelişimleri için uygun bir çalışma ortamı sağlamak,
  • Yüksek performansı ödüllendirmek ve düşük performansı iyileştirme yolunda eğitim vermek,
  • Takım halinde çalışma ve karşılıklı yardımlaşmayı destekleyen çalışma ortamının sürekliliğini sağlamak,
  • Doğru işe doğru adayı yerleştirmek,
  • Belirlenen hedefler doğrultusunda sürekli gelişen ve iyileşen organizasyon olma ilkelerinin şirket bünyesinde benimsenmesine katkıda bulunmak, insan kaynakları politikalarımız arasında yer alır.

 

Metro Turizm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firma güncel olarak iş başvuru forumları almaktadır. Yapmanız gereken işlem oldukça basit, aşağıda vereceğimiz linke tıklayıp başvuru yapabileceksiniz. Başvurunuzu yaparken sizlerden istenilen bilgilerin eksiksiz olarak doldurmanız gerektiğini unutmayın.

Başvuru yapmak için BURAYA tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.