PersonelAlımıVar.Net

Karaman Ek İş Veren Firmalar 2024

Karaman ek iş ilanları sayesinde ek iş sahibi olabilirsiniz. Şehirde her yıl binlerce vatandaş evde ek iş yaparak para kazanıyor. Sizde para kazanma şansını ek işler aracılığı ile bulabilirsiniz. Karaman ek iş ilanları 2024 yılında da devam edeceğe benziyor. Evde iş imkanı bu şehir içinde de gelişmektedir. Evde iş olarak yapabileceğiniz ve bu işlere nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

Karaman, Mersinin üst kısmında bulunan bir ilimizdir. Doğal güzellikleri ile bilinmektedir. Çok fazla nüfusa sahip olmasa da şehir oldukça yaşanılabilecek bir yerdir. 4 mevsimi birden yaşamaktadır. Kışları bol miktarda kar yağışı almaktadır. Bu sebeple yaşanılacak bir yer olduğundan nüfusu sürekli artmaktadır. Yeni keşfedilmeye başlanılan şehirlerimizden demek mümkün olacaktır. Peki karamanda ne iş yapabilirim diye düşünenlerden misiniz?

 

Karaman’da Nikah Şekeri İşi Ne Durumda?

Nikah şekeri işi en fazla yapılmakta olan ek işlerdendir. Nikah şekeri işi yapımı kolay bir iş olarak görülüyor. Sizde bu işi yorulmadan yapabilirsiniz. Günde 1 2 saat ayırarak yeterli miktarda para kazanabilirsiniz. Yapımı ve getirisi iyi olduğundan nikah şekeri işi her ilde çok tercih ediliyor. Evde nikah şekeri yaptıran yerler burada da bulunuyor. Nikah şekeri firmalarını araştırmalı ardından iletişime geçmelisiniz.

 

Evde Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi Karaman’da yapılmakta olan bir diğer ek iştir. Bu işte çok fazla yapılmaktadır. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte bu işten para kazanmak mümkün olacaktır. Eve iş veren firmalar sayesinde bu işlere ulaşmak mümkün oluyor.

 

Karaman İşkur Evde İş İlanları

İşkur evde iş ilanları bakımından eve iş verilmemektedir. İşkur bu yıla kadar evde ek iş vermedi. Bu yıldan sonra ne olur bilemiyoruz. Çok talep olduğundan belki böyle bir kategori açılabilir. Öyle bir şey olursa sizlere duyuruda bulunacağız.

 

Karaman Eve İş Veren Firmalar

Eve iş veren firmalar bakımından orta dereceli sınıfa koyabiliriz. Çok fazla gelişmemiş olduğundan çok fazla firma bulunmuyor. Ama olan bir çok firma evlere iş verdiğinden yeterli oluyor. Firmaları araştırıp ek iş sahibi olabilirsiniz.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. meryem dedi ki:

  Aksarayda ek iş istiyorum ev için

 2. Zeynep dedi ki:

  Karaman da paketleme işi arıyorum

  1. betül dedi ki:

   size geri dönüldü mü ?

 3. Sümeyye Ağgöz dedi ki:

  Karamanda evde paketleme işi yapabilirim

 4. Revan dedi ki:

  Karamanda evde paketleme işi arıyorum

 5. Revan dedi ki:

  karamanda paketleme işi arıyorum

 6. Medine dedi ki:

  Aydın incirliova Dan ek is ariyorum evde

 7. Medine dedi ki:

  Aydın incirliova Dan ek is ariyorum evde

 8. Fadime dedi ki:

  Karaman da oturuyorum evde yapacak iş arıyorum

 9. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba ben karaman in ilçesinde oturuyorum. Egitimim için evde paketleme isi arıyorum

 10. Selda kocabaş dedi ki:

  Ben disarda calisamiyorum annem yatalak oglum astim hastasi

 11. betül dedi ki:

  karamanda evde paketleme işi arıyorum.

 12. furkan dedi ki:

  karamanda evde ek iş yapmak istiyorum

 13. Anonim dedi ki:

  Karaman’da evde iş yapmak istiyorum

 14. Rabia Tarım dedi ki:

  Karaman da ek paketleme isi ariyorum

 15. Tuğba Coşkun dedi ki:

  Karaman’da paaker işi yqda her nolursa olsun yapbilcqm bı ek iş istiyorum

 16. Hatice dedi ki:

  Karaman’da evde ek iş arıyorum

 17. Seda dedi ki:

  Karaman merkezde oturuyorum elim hizlidir ve yaptigim isi titizlikle yaparim gonderilen isten memnun kalirsiniz donus yapilirsa sevinirim