PersonelAlımıVar.Net

Evde İçli Köfte Satışı Yapmak

Restoranların, lokantaların dönem dönem evlere yaptırdıkları yemek ya da aparatif ürünlerin pek çok aile  için ek gelir imkanı oluşturmaktadır. Bu işlerden biriside evde içli köfte satışıdır. El emeğine ve yemek hünerlerine güvenen hanımların evlerinden yaptıkları içli köfte gibi ürünlerini belirli noktalarla anlaşarak günlük olarak ulaştırdıkları ve bunun karşılığında da bir ek gelir elde ettikleri bilinmektedir.

Evde içli köfte yaparak para kazanma genel anlamda köfteleri hazırlayan hanımın veya erkeğin ne kadar lezzetli köfteler yapabildiğine de bağlı. Sizlerle anlaşıldığı zaman bazen zamanla bozulan yiyecek kalitesi ile iş bağlantısı kesilebilmektedir. Kimse kötü bir köfteye para verecek değil.

 

Evde İçli Köfte  İşi Veren Firmalar

Bu işi yapmak pek çok bayanın da bileceği üzere oldukça zor ve yorucu bir iştir. Her bayanın yapabileceği bir köfte türü değil bu içli köfte. Bu işi başaran hanımlar  çok marifetli, yetenekli hanımlar diyebiliriz. Malzemelerin kıvamından tutun da ne düzeyde pişirildiğine varıncaya kadar pek çok faktöre bağlı olarak değişebilen lezzetten hiçbir satış noktasının etkilenmemesi gerekmektedir. Evde içli köfte işi veren firmalara internet üzerinden yapacağınız araştırmalarla ulaşabileceksiniz.

 

Evde İçli Köfte Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Sizde içli köfte talep edecek işyerleriyle ya da satış yerleri ile iş görüşmesi yapıp anlaşmanızın ardından malzemeler eve ulaştırılır ve sizde köfte yapmaya başlayacaksınız.  Özellikle büyük şehirlerden birinde İstanbul, Ankara gibi şehirlerden birinde yaşıyorsanız; bu işin yoğun miktarda evlere verildiğini söyleyelim. Yapmanız gereken şey basit. Eve ek iş veren firmaları bulmak ve sizden istenilen oranlarda içli köfteyi gününde ve zamanında hazır hale getirerek firmaya ulaştırmak olacaktır. Aylık ortalama olarak; 3000 TL gibi rakamlar kazanabileceğiniz cazip bir iş seçeneğidir bu iş. Vaktinin büyük bir bölümünü evinde geçiren hanımlar için daha uygun bir iş olamaz diye düşünüyoruz. Özellikle de yemek konusunda marifetli ve başarılı hanımların keyif alacakları bir iş olduğunu da belirtmek gerekir.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hatice dedi ki:

  Antalya’nin tum ilcelerinden icli kofte siparisi alinir

 2. Esra dedi ki:

  Ben evde içli köfte yapıp satmak istiyorum an ara keçiören deyim

 3. Ayşe Özdemir dedi ki:

  İstanbul Üsküdar dan içli köfte siparişi alınır.

 4. Sevda Eminturk dedi ki:

  İçli köfte yapıp satarak ek gelir elde etmek istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu konuda kendime güvenim tam

  1. Beste dedi ki:

   İstanbul kartalda oturuyorum icli köfte manti sarma yapıp satiyorum iletişime geçebilirsiniz Tahaeser31@gmail.com

 5. Beste dedi ki:

  İstanbul kartalda oturuyorum icli köfte manti sarma yapıp satiyorum iletişime geçebilirsiniz