PersonelAlımıVar.Net

Antakya Ek İş Veren Firmalar 2020

Antakya evde ek iş imkanları bakımından neler yapılabilir neler yapılamaz birlikte göz atmak adına bu yazımızı hazırladık. Evde ek iş yapmayı düşünmekte olan fakat ne yapacağına karar vermeyen, karar verse de bu işlere nasıl ulaşacağını bilmeyen çok sayıda vatandaşımız bulunuyor.

Evde ek işlere artık sadece ev hanımları değil yediden yetmişe her yaş grubu ve her erkeklerde başvurmaya başladı. İşsizliğin artması ve ekonomik sıkıntıların artmasından dolayı ek iş araştırmalarında artış görülüyor. Bunun daha da çok artacağını tahmin ediyoruz. Bu sebeple bir ek iş bulursanız güzel yapmanızı o firma ile aranızın iyi olmasını tavsiye ederiz ki firma tekrar iş vereceği zaman ilk size gelsin. Burada yapılmakta olan işleri inceleyelim.

 

Antakya Kına Paketleme İşi

Kına paketleme işi ile para kazanılabilir. Antakya ve bölgesinde bu iş yapılıyor. Kına paketleme işi imkanı sunmakta olan şehirdir. Kına üreten firmalar paketleme işlemlerinin yapılması üzerine ek iş olarak evlere ve bir grup insana bu işleri teslim ediyor. Bu işe düğünlerin çok olduğu zamanlar ve kalabalık yerlerde daha çok talep oluyor.

 

Antakya Nikah Şekeri Firmaları

Nikah şekeri firmaları bulunan bir şehirdir. Bu firmalar sayesinde nikah şekeri işi evlere veriliyor. Size para kazanma imkanı sunuluyor. Bu firmalar daha çok kalabalık şehirlerde bulunuyor. Düğün işlerinin daha çok olduğu yerlerde bulunuyor. Aslında ana merkezleri şehir merkezlerinde de olsa ilçelere de iş göndermektedirler.

 

Antakya’da Evde Paketleme İşi

Paketleme işleri tüm ülkemizde yapılıyor ve araştırılıyor. Paketleme işlerinin yapımı basit olduğundan çoğu insan bu ek işi yapmayı istiyor. Evde paketleme işi yapılabilir bir iştir. Ek gelir elde edilebilecek bir iştir. Paketleme işleri veren firmalara ulaşmak için öncesinde hangi paketleme işini yapmayı istediğinizi kararlaştırın. Ardından o paketleme işini eve veren firmaları araştırın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Aybüke Sunaç dedi ki:

  Merhaba. 16 yaşındayım . Hatay Antakya ‘da oturuyorum. El becerilerime güveniyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum. İşe gerçekten çok ihtiyacım var pratik ve titiz birisiyim. Başvurumun kabul edilmesini arz ederim şimdiden teşekkürler

 2. Dilem dedi ki:

  Evde ek iş imkanından yararlanmak istiyorum

 3. Gülşah dedi ki:

  Merhaba ek gelir sağlamak istiyorum üniversite mezunuyum ama iş imkanı olmadığı için evde oturuyorum sizinle çalışmak isterim.

 4. Seher dedi ki:

  Merhaba hatay antakyada oturuyorum ise çok ihtiyacım var paketleme işini yapabilirim ben bunu ek iş değil iş olarak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim çünkü gerçekten çok ihtiyacım var .

 5. Seher dedi ki:

  Merhaba paketleme işini yapmak istiyorum ise ihtiyacım var lütfen dönüş yapın.tesekkurler

 6. Melda dedi ki:

  Merhaba hatay defne de yasiyorum. paketleme isi yapabilirim. Dönüs yaparmisinz ?

 7. Mücahit Gündüz dedi ki:

  Ben Altınözünde oturuyorum evde iş yapabilirim

 8. Mücahit dedi ki:

  Ben Mücahit evde ek iş yapmak istiyorum Altınözünde ikamet ediyorum

 9. Zekiye yıldırım dedi ki:

  Merhaba ben ev hanimiyim evde ek is imkani istiyorum ihtiyacim var

 10. Alena dedi ki:

  Merhaba işe çok ihtiyacım var paketleme işini yapabilirim ben bunu ek iş değil iş olarak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim çünkü gerçekten çok ihtiyacım var .

 11. Mahmut Say dedi ki:

  Hatay iskenderun da yaşıyorum. Annem ile birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Her türlü paketleme işi yapılır.

 12. Yeşim dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 13. Cemile yasar dedi ki:

  Merhaba ben iş istiyorum evde yapacağım lütfenn geri dönüş yaparsanız sevinirim