PersonelAlımıVar.Net

Ağrı Ek İş Veren Firmalar 2024

Ağrı evde ek iş veren firmalar bakımından diğer şehirlere göre biraz daha zayıf kalmaktadır. Burası Türkiye’nin rakım bakımından en yüksek bölgelerindendir. Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı dağı da bu ilinde bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 5100 metre civarında olan dağın zirvesinde yılın her mevsimi kar bulunmaktadır. Burada yaşayan insanların temel geçim kaynağı hayvancılıktır. Geniş meraları bulunan yörede insanların evde geçirdikleri zaman oldukça fazladır. Bu yüzden burada yaşayanlar evde iş yapmaya yönelmişlerdir. Düzenli işi olanlar ise evde ek iş yaparak geçim kaynaklarını fazlalaştırmışlardır. Böyle bir yönelimi tabi ki agrıda eve iş veren firmalar sayesinde yapmaktadırlar.

 

Ağrı İş imkanları

Bu il, diğer illere nazaran iş açısından biraz sınırlıdır. Fakat burada doğup yaşadıysanız rahat iş bulabilirsiniz. Çünkü çevre yapmışsınızdır. Ağrı iş imkanlarına bakarsak genelde erkeklere yönelik işler daha fazladır. Yazımızın yukarı bölümünde hayvancılığın gelişmiş olduğunu söylemiştik. Büyük hayvan çiftliği sahipleri gündelik ya da sigortalı olarak hayvanlarına günde iki defa bakabilecek insanlar arıyorlar. İş biraz mide bulandırıcı gibi görünse de doğayla iç içe olduğu için sağlığınız açısından çok faydalı olabilir. Burada sadece erkeklere iş var gibi görünse de kadınlara yönelik işlerde bulunmaktadır. Üstelik bu işler evde yapılabilecek işlerdir. Dilerseniz simdi bu işlerden bahsedelim.

 

Ağrı’da Eve İş Veren Firmalar

Bölgede kırsal alanların nüfusu daha fazla ve kırsal yerlerde kış sezonunda pek iş olmadığı için ağrı da eve iş veren firmalar aktif rol oynuyorlar. Hem firmalar işleri yaptırıyor hem de işi yapanlar para kazanmış oluyorlar. Eve verdikleri işler genelde bayanlara yönelik olsa da nadiren erkeklerin de bu işi yaptığı oluyor. Eve verdikleri işler arasında mandal paketleme, nikah şekeri yapma, tütün sarma, boncuk ve tespih dizme gibi işler oluyor. Sizde evde iş imkanından faydalanmak isterseniz yapmanız gereken, firmaların evde iş imkanı telefon numaralarını bulup aramanız yeterli olacaktır.

 

Ağrı Ek İş İlanları

Ek iş ilanları bakımından normal seviyededir. İşinizden size gelen para yetmiyor olabilir. Harcamalarınız çok ya da aldığınız maaş az olabilir. Ek iş yaparak sizde  daha fazla kazanabilirsiniz. Ağrıda ek iş veren firmaları bulmak için yapmanız gereken internetin adres çubuğuna ağrı ek iş ilanları yazarak ulaşabilirsiniz. Bu adımı tamamladıktan sonra firmalar ile iletişime geçtikten sonra size diyebileceğim tek şey ek işiniz hayırlı olsun.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Serayi alpaslan dedi ki:

  Merhaba ben kader 22 yaşındayım ağrı merkezde oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var babam çalışmıyor zor durumdayız emegim le para kazanmak istiyorum daha önce tekstil işinde çalıştım elim çok hızlıdır günü gününe teslim alırsınız benden yardımcı olursanız sevinirim

 2. Nisa dedi ki:

  Paketleme işi var mı

 3. Rabia Aslangiri dedi ki:

  İyi akşamlar ağrı merkezde oturuyorum lise mezunuyum elimden her iş gelir iki kızım var ev geçindiriyorum işe ihtiyacım var lütfen ulaşın bana

 4. Rabia Aslangiri dedi ki:

  İyi geceler 2 kızım var lise mezunuyum elimden her iş gelir paraya ihtiyacım var eşim hasta çalışamıyo lütfen bana ulaşırsanız çok sevinirim iyi gecelr

 5. Tuğçe dedi ki:

  Evde paketleme işi var mi

 6. sümeyra dedi ki:

  ek işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim