PersonelAlımıVar.Net

Vodafone Bayilik Şartları Neler ve Nasıl Alınır?

Vodafone bayilik alma hakkında detaylar sizlerle. Firma yaklaşık 12 yılı  aşkın bir zamandan beri Türkiye’de faaliyetlerini gösteren bir iletişim ve telekomünikasyon şirketidir. 2005 yılında diğer bir iletişim Şirketi olan telsim iflas eşiğine gelince ihale ile satılmak zorunda kaldı. Çeşitli şirketler ihaleye girse de ihaleyi dünya iletişim devi olan Vodafone aldı. Artık Türkiye’nin iletişim sektöründe aktif rol oynama başladı. Günden güne kendini genişletmeyi hedef alan yaklaşımı ile kendi bayilerini açmak istiyor. Bunu içinde girişimci iş arkadaşları arıyor. Eğer girişimci iseniz şirketin çağrı merkezi bayiliğini de alabilirsiniz.

 

Vodafone Bayisini Alabilmek İçin Taşımanız Gereken Şartlar

Türkiye’de yaklaşık olarak 4 bine yakın kişiyle beraber çalışan şirket Türkiye’de bu sayını  yeterli olamadığını ve yeni mesai arkadaşları aradığını duyurdu. Sizin de içinizde girişimci ruhu varsa yazımızdaki vodafone bayi olma şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. Şirket bayilerini 3 ana grup altında toplamıştır. Bunlar silver bayilik, store bayilik ve alt bayiliktir. Kaç yıl boyunca bayilik yaptığınız, bayilik süresince hangi işleri yaptığınızla veya ilk defa bayilik açacaklar için hangi şartları kabul edeceğiniz ile alakalıdır. Peki bayi olunca ne kadar kazanacağım diye soru sorarsanız bununla ilgili pek fazla bilgi yoktur. Bayilik kar oranı bayilikle şirket arasında gizli tutulmaktadır. Ama etrafınızda bayilik alanlara baktığınızda yüksek derecede hayatlarını lüks yaşadıklarını görebilirsiniz.

 

Açmak istediğiniz bayiliğin en önemli  faktörlerinden biri bayinizin lokasyonudur. Yani bayiyi nerede açacağınızdır. İşlek bir cadde de açacaksanız şirket size daha iyi şartlar sağlayacaktır. Bayilik sürecine girmek için öncelikle vodafone bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekecek.  Her türlü resmi belgeleri doldurdunuz ve başvuru aşaması bitti. Şirket artık başvuruda bulunan kişileri detaylıca araştırıp gerekli kararları verecektir. Diyelim ki  her şey olumlu sonuç verdi ve bayiyi açtınız. Şirket her ay denetlemek için bir müşteri gibi size yolladıkları adamları ile size denetleyecektir. Bayinizin konforlu olmasından tutunda temizliğine kadar her şeyi detaylıca araştıracaklardır.

 

İletişim Bilgileri

Müşteri Hizmetlerine Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.

ANKARA

Gazi bulvarı  No:12 onur İşhanı

İSTANBUL

Fişekhane caddesi,  Yaşar Apt No: 52/1   Bakırköy/İstanbul

İZMİR

İsmet Kaptan mah. Şair Eşref Bulvarı no:34

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.