PersonelAlımıVar.Net

Türk Telekom Bayilik Şartları: Nedir, Nasıl Alınır?

Türk Telekom bayilik alma hakkında merak ettiklerinizi cevaplıyoruz. Türk Telekom bir gsm şirketidir. Şimdilerde daha çok internet ve telekomünikasyon olarak şirketi olarak işlerini sürdürmektedir. İlk kurulduğu yıllarda PTT’nin alt kolu ve devlete bağlı olan şirket daha sonraları özelleştirilmiştir. 1995 yılında PTT’den ayrılan şirket 2009 yılında Türkiye’nin en büyük iletişim şirketi ödülünü almaya hak kazanmıştır. 2001 yılımda kurulan şirketler topluluğu olan Avea ise 2015 yılında hisselerini Türk Telekom’a satmıştır. Böylelikle şirket Türkiye çapındaki alt yapısını genişletmiş ve Anadolu’nun  her yerine ulaşma başlamıştır.

Günümüzde Türkiye’nin en hızlı fiber İnternet teknolojisine sahip olan şirket 15 milyona yakın abonesine hizmet vermektedir. Gelecekte daha da büyümek isteyen şirket yeni bayilikler açmak daha fazla insana ulaşmak istemektedir. Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde bayilikler açmak istiyor. Bayilik almak isteyen girişimciler için bu yazımızı ele alıyoruz. Türk Telekom bayilik almak isteyen girişimci insanlarımız bu yazıyı okuyarak Türk Telekom bayi olma şartları  hakkında bilgi sahibi olabilecekler

 

Türk Telekom Bayilik Vermek İçin Neleri Şart Koşuyor?

Günden güne gelişen bir şirketin bayisi olmak mı istiyorsunuz? O atmanız gereken ilk adım Türk Telekom bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekecek. Tabi şirket sokaktan her geçen kişiye bayilik vermiyor. Türk Telekom’unda bayisi olmak isteyen kişilere karşı bazı şartları var. Öncelikle sizin adli sicil kaydınızı kontrol ediyorlar. Daha önceden nedeni ne olursa olsun bir suça karışmışlığınız olursa daha ilk adımdan eliyorlar. Merkez Telekom bayilik şartları ile taşrada açılacak bayiliklerin şartları farklı oluyor.

Merkezde açmak isterseniz işlek bir cadde de bayilik açmanız isteniyor. Türk Telekom bayilik kar marjına baktığımızda pek fazla bilgi bulunmamasına rağmen İnternet’te dolaşan haberlere göre bayinin aylık kazancının yüzde 20 gibi bir miktarını kendine aldığı söyleniyor. Bu bilginin ne kadar doğru olduğu bilinmez ama bakıldığında hiçte kötü bir rakam gibi görünmemekte. Üstelik aylık belli bir kazancın üstüne çıkarsanız bayiliğe çeşitli hediyelerde sunulmaktadır. Bayinizin ne kadar kazandığına bağlı olarak verilen hediye çeşitliliği artıyor. Bayi olmak istiyorsanız iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Türk Telekom iletişim bilgileri

İSTANBUL

Gayrettepe mah. Yıldız Posta Caddesi. No:40 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 0212 309 90 00

ANKARA

Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler/ Ankara

Telefon: 444 1 444

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.