PersonelAlımıVar.Net

Sinop Ek İş Veren Firmalar 2020

Sinop evde iş imkanları bakımından biraz alt kademelerde bulunuyor diyebiliriz. Fakat evlere iş verilmiyor demek yanlış olacaktır. Sinop’ta da evde iş imkanı sayesinde para kazanmakta olan bir çok insan bulunuyor. Evde iş imkanı sayesinde burada da para kazanılabilir.

Burası, Karadeniz’in en güzel şehirlerindendir. Özellikle yaz aylarında bir çok turist tarafından tercih edilmektedir. Buranın denizi Ege’nin denizine benzemektedir. Özellikle yaz aylarında nüfus çok artmaktadır. Normalde 200 bin nüfusa sahip olan şehir yazları 250 bine çıkabilmektedir. Özellikle çevre illerden çok fazla insan gelmektedir. Örneğin Samsun’dan çok sayıda insan kısa süreliğine de olsa gezmek adına bu şehre gitmektedir. Burası yaz aylarında tercih edilebilecek bir şehirdir. Bu potansiyelin farkına varan firmalar yeni yeni yerler açmaya başladı. Sinop’ta ne iş yapabilirim diye düşünenler için bir kaç fikir söyleyeceğiz.

 

Sinop Evde Mandal İşi

Evde mandal işi sayesinde para kazanılabilir. Mandal firmaları evlere iş veriyor. Bazı firmalar montalama işi verirken bazıları paketleme işi veriyor. Bazıları ise bu iki işi birlikte eve veriyor. Mandal işi sayesinde para kazanmak mümkün. Sinop’ta ki mandal firmalarını araştırarak bu işe ulaşabilirsiniz.

 

Sinop Paketleme İşleri

Evlere paketleme işi verilir diye bir çok firmanın ilanlarını duymak mümkün. Değişik işler evlere paketlenmek adına verilmeye başladı. Paketleme işleri sayesinde para kazanmak mümkün olacaktır. Aylık hiç olamazsa en kötü 1000 TL kazanabilirsiniz.

 

Sinop’ta Evde İş İmkanı

Evde iş imkanı olarak çok fazla şey söylemek doğru olmaz. Ek iş olarak çok fazla iş imkanı bulunmuyor. Sinop’ta iş ilanları olarak farklı işler var. Fakat bunlar evde olmayan işler.

Part time iş ilanları olarak da bir çok ilanlarla karşılaşmak mümkün, fakat bu işleri evde değil iş yerinde yapacaksınız. Eğer böyle iş arıyorsanız kariyer sitelerinden ilanlara ulaşabilirsiniz. İşkur’un evde iş imkanları adına burada da iş verilmiyor. İşkur eve iş vermiyor. Firmalar evlere iş veriyor. Bir çok insan bize işkur evde iş veriyor mu diye sormaktadır. Bunu da belirtmiş olalım. Herkese bol kazançlı yıllar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ünzile gündüz dedi ki:

  iş arıyorum .evde paketleme işi yapabilirim

  1. Hilal dedi ki:

   Evden para kazanmak istiyorsunuz iletişime geçelim anlatayım size

 2. Mevla dedi ki:

  Sinop merkezde tim bir bebeğim var ve evde is yapmaya ihtiyacım var

 3. Rojda dedi ki:

  Sinopta evde işe ihtiyacım var daha önce poşet cerrahi maske siper maske ve çivi dizme işlerini yaptım.

  1. Hilal dedi ki:

   Evden iş isterseniz iletişime geçelim harika bir iş var

 4. Hamide dedi ki:

  Gerzede oturuyorum çalışıyorum ek iş yapmak istiyorum mandal işi olabilir