PersonelAlımıVar.Net

Şanlıurfa Ek İş Veren Firmalar 2020

Şanlıurfa ev hanımlarına evde iş imkanı sayesinde ek gelir sağlamak mümkün. Evde ek iş yaparak sizde para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Şehrin halkı genel olarak ek işlere çok talep gösteriyor. Evde iş imkanı sayesinde para kazanma yolları aramaktadırlar.

Buranın nüfusu 2 milyona yaklaştı. Son dönemlerde çok fazla göç almaktadır. Bir çok firma bu nüfus artışının farkında olarak buralara yatırım yapmaya başladı. Yeni yeni iş alanları oluşturuldu. Bu sayede evde iş imkanı olarak sağlanan imkanlarda artış gerçekleşti. Bu durum şehrin halkını sevindirdi. Sadece ev hanımları değil tüm yaş kategorilerinden insanlar ek işlere talep gösteriyor. Şanlıurfa’da ne iş yapabilirim diyenler için bir kaç önerimiz olacak.

 

Şanlıurfa İşkur Evde İş İlanları

İşkur evde iş ilanları var mı diye bir çok insan soruyor. İşkur’un hiç bir şehre evde ek iş kategorisi bulunmuyor. Fakat geçtiğimiz sene bu konu hakkında İşkur’a çok fazla talep iletildi. Belki İşkur bu sene özel bir kategori açarak evde iş ilanları yayımlayabilir. Sizleri bu durumdan haberdar edeceğiz. Sayfamızı takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Şanlıurfa’da Nikah Şekeri İşi

Nikah şekeri işi çok fazla yapılıyor. Evlere iş verilir diye bir çok organizasyon şirketlerinde ilanlar görebilirsiniz. Nikah şekeri işinin düğün organizasyon şirketleri vermektedir. Evde ek iş ilanları 2020’de il genelinde en çok bu işin tercih edileceğini düşünmekteyiz. Nikah şekeri işi yapımı kolay olduğundan sizi yoracağını düşünmüyoruz. Gönül rahatlığı ile bu işi tercih edebilirsiniz. Yapımı en kolay işlerin başında geliyor. Bu sebeple çok tercih ediliyor diyebiliriz.

 

Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı Şanlıurfa

Ev hanımlarına evde iş imkanı de olmaktadır. Ev hanımları, eve iş veren firmalar sayesinde ek gelir elde etmiş durumdalar. Her yıl daha fazla sayıda insan ek iş sahibi oluyor. Bayan iş ilanları olarak yapılabilecek bir çok ek iş imkanı bulunuyor. Bunları değerlendirerek para kazanmanız mümkün olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Alev balcı dedi ki:

  Karakoprude ikamet edıyorum üni mezunuyum çocuklarım oldugu için işten ayrılmak durumda kaldım evden çalışmak istiyorum her turlu paketleme işi yapabılıırm yardımcı olur musunuz

 2. mine dedi ki:

  karaköprüde oturuyorum daha öncede yaptım böyle işler temiz sağlam yaparım bu işe ihtiyacım var

 3. Neslihan Dadir dedi ki:

  Merhaba, ben Neslihan Dadir. Pandemi den dolayı eşim ile beraber evdeyiz. Ancak çok fazla boş vaktimiz bulunmakta. Ve evde çalışıp gelir elde etmek istiyoruz. Çocuğumuz yok, o yüzden gayet hızlı ve verimli çalışabiliriz.

  1. Aysel dedi ki:

   Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum eşim çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz

 4. Aysel dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum eşim çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz