PersonelAlımıVar.Net

Saç Satın Alan Yerler 2024

Saç satın alan yerler sayesinde saçınızı satarak para kazanabilirsiniz. Evet arkadaşlar belki sizlere çok değişik gelecek olabilir fakat yeni iş fikirleri olarak görülmekte olan bir iştir. Saç satışı ile para kazanabilirsiniz. Saçınızı satarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Saçımı nasıl satabilirim diye düşünenler için fikirlerimizi ve nasıl satabileceğinizi anlatacağız.

Evde ek iş araştırmaları çok arttı. Saç satma işi evde ek iş olarak görülmeyebilir. Yani hem saçınızı satabilirsiniz hemde bu sırada başka bir ek iş yapabilirsiniz. Saç satımı sayesinde bir çok insan para kazanmaktadır. Saç satmak gibi bir düşünceniz varsa bu konu hakkında detaylı şekilde sizleri bilgilendireceğiz.

 

Saç Satma Kriterleri

Saç satın alan yerlerin de kuralları bulunuyor arkadaşlar. Her saçı almayabiliyorlar. Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olup bu işi yapabilirsiniz. Saç satma kriterleri şu şekildedir:

  • Saçlarınız daha önceden boyanmamış ve doğal olmak zorundadır.
  • Saçlarınız bakımlı olmalıdır.
  • Kırık durumu olmamalı veya en az durumda olmalıdır.
  • Saçlarınızın uzun olması gerekmektedir. En az 45 cm olması gerekmektedir.
  • Kırık olabildiğince az olmalıdır.

Genel şartlar bu şekildedir. Bu şartları hemen hemen her saç satın alan yer aramaktadır. Bazen bazı yerler farklı kriterlerde arayabilmektedir. Boyalı saç satılır mı diye sormakta olanlar olmaktadır. Şuana kadar bildiğimiz yerler boyalı saç satın almıyorlar.

 

Saç Satmak Kaç TL Kazandırır?

Saç satmak kaç TL kazandırır diye tabi merak konusu oldu. Saç satarak değişik miktarlarda para kazanılabilir fakat ortalama bir fiyat bellidir. Bu işin piyasası ortalama 2000-3500 TL arasındadır. Peruk firmaları vs bu saç satın alma işlemleri ile ilgilenmektedirler. Saç satışı kg ile olmaktadır. Kilo başı ücret alırsınız. İyi para kazanmakta olanlar oluyor. Mesela bir firma buldunuz ve size kilo başı 2500 TL veriyor.

Kendi saçınızı satabilirsiniz. Ardından çevrenizdeki saç satmak isteyenler ile iletişime geçip onların saçına 2000 TL verip alabilirsiniz. Ardından kendi firmanıza 3500 TL’ye satabilirsiniz. Bu şekilde de para kazanmaya devam etmiş olursunuz.

 

Saç Satın Alan Yerler Nereler?

Saç satın alan yerlerin iletişim bilgilerini vereceğiz. Eğer saç satın alma işlemlerini yapmakta olan firmalar varsa yorum kısmından veya iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirler bizde ilanlarını bu yazımıza ekleriz. Böylelikle saçlarını satmak isteyenler sizlere ulaşmış olacaktır. Eğer saç satın almak isteyenler varsa iletişim bölümünden bilgilerini mail olarak atabilirler. Saç satmak isteyen değil saç satın almak isteyenleredir bu duyurumuz. Saç satmayı düşünenler için bu yazımız hep güncellenecektir. Güncel şekilde ilanlar yayımlanacaktır. Saç satın alan yerler:

Paradise Kuaför

ukela Cad.No:24/A Yıldızay Apartmanı / Bostancı-Kadıköy / İstanbul

0216 658 9699 / whatsapp : 0532 434 0035

Kuaför Fatma

Uzun bakımlı saçlarınız dolgun ücretle alınır. pilorum@outlook.com

Atilla

Saç satışı taleplerinizi: leslietresses@hotmail.com adresimize e posta ile başvurabilirsiniz.

İbrahim Güneş

55 ile 70 cm saçlarınız kilosu 1.500 TL’den alabilirim İbrahim güneş haır black bayan kuaförü Maltepe www.kuförhaırblack.com.tr 0534 203 2970

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.