PersonelAlımıVar.Net

Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Makale yazarak para kazanma evde ek iş yöntemlerinden birisidir. Eğer sizlerde evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız bugün sizlere evde iş yöntemi olan makale yazma işini tanıtacağız. İnternetten para kazanma yolları arıyorsanız bu fikir size göre olabilir. Para kazandıran işler kategorisinde ve kolay para kazama yöntemi diyebileceğimiz bir ek iştir makale yazarak para kazanmak. Eğer sizlerde evde iş imkanı olarak bu işi düşünüyorsanız detaylı şekilde bu işin inceliklerini anlatacağız.

 

Para Kazanmanın Yolları Genişliyor

Para kazanmanın yollarından olan ve kolay para kazanma yolu olan makale yazarlığı yaparak çok sayıda insan paralar kazanmaktadır. Bu işi ev hanımları ve boş zamanı fazla olan insanlar daha çok tercih etmektedir. Güzel getirileri olan bir iştir. Özellikle iyi yazı yazabiliyorsanız, elleriniz hızlı ise veya sesli olarak da yazabilirsiniz. Yani biraz anlıyorsanız bu işlerden güzel miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Zamanın şartlarının zor olmasından dolayı bir çok insan para kazanma yöntemleri araştırmaktadır. Çoğu evde internet olması ve bir çok insanın evde para kazanmak istemesinden dolayı internetten para kazanma yöntemleri çok fazla araştırılıyor. İşte makale yazarak para kazanma internetten para kazanma yöntemidir.

 

İnternetten Para Kazanmanın Bir Yolu ”Makale Yazmak”

Evet arkadaşlar internetten para kazanma yöntemi olan bu ek iş fikri nasıl gerçekleşmektedir şimdi ondan bahsedelim. Bildiğiniz üzere internette bir çok site bulunmaktadır. Bu siteler güncel olarak yazılar paylaşmaktadır. Peki siz bu yazıları hep internet sitesinin sahibinin mi yazdığını sanıyorsunuz? Tabii ki de hayır. İnternet siteleri sahibi zamanı olmadığından dolayı para karşılığı makale yazdırarak onları yayınlamaktadır. Özellikle büyük siteler günde fazla sayıda makale girdiğinden dolayı kendileri yetiştirememekte ve para karşılığı başkalarına yazdırmaktadır. Bu iş nasıl oluyor? Şimdi örnek veriyoruz bir çok site makale yazdırmak için bireyler aramaktadır. Siz bir site ile anlaştığınızda onlar size yazacağınız konuyu söyler. Bu iş 100 kelime başına alınan ücret ile belirlenir. Bazı siteler 100 kelime başına 3,5 TL bazıları 6,7 TL eğer çok iyi makale yazıyorsanız 10, 15 TL’yi bulabilmektedir. Orta derece olma açısında 5 TL’yi ele alalım.

 

Evde Makale Yazarak Para Kazanın

Şimdi siteyle anlaştınız site size her gün 2 makale yazmanızı istedi. 300 kelimelik olsun dedi. 100 kelime başına 5 TL vereceğini söyledi. 2 makale yazıyorsunuz toplamda 600 kelime ediyor. Bu makalelerden 30 TL kazanmış oluyorsunuz. Başka bir site ile de anlaşırsınız 2 makalede oraya yazarsınız oradan da 30 TL gelir. Böyle böyle gelen miktarları arttırabilirsiniz. Eğer hızlı şekilde yazabiliyorsanız günde 10 makale bile yazabilirsiniz. Hızlı şekilde yazıyorsanız 10 makale yazmanız 2 3 saatinizi alacaktır. 10 makale yazdığınızı ve her makalenin en az 300 kelime olduğunu hesaplarsak 10 makaleden 150 TL kazanacaksınız demektir. Günlük 150 TL aylık 4500 TL yapmaktadır. Bir çok insan makale yazarak bu paraları kazanmaktadır. Para kazandıran işler kategorisinde güncel olarak sürekli yazılar paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Makale Yazdıranlar Nasıl Bulunabilir?

İnternet siteleriyle alakalı forumlara girerek bu kişilere ulaşmak mümkün. R10 tarzı yerlerde makale yazan insanlar kendilerini tanıtıyorlar ve site sahipleri bu tanıtımların altına yorum yaparak bu insanlarla iletişime geçebiliyor. Siz de bu tarz forumlara üye olup makale yazabileceğinizi belirtmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hatice topal dedi ki:

  Meraba bn karabukten yaziyorum ev iş yapmak istiyorun bana en kısa sürede geri dönerseniz sevinirim

 2. Ümmühani dedi ki:

  Merhaba ben hayat dörtyoldan yazıyorum evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Azize dinler dedi ki:

  Bu ise ihtiyacim var çalışmak istiyorum

 4. HAZEL dedi ki:

  MAKALE İŞİ İSTİYORUM VEYA KİTAPLARINIZI YADA TEMİZE ÇEKİLECEK YAZILARINIZIDA YAZABİLİRİM İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR.BURSA NİLÜFERDE YAŞIYORUM