PersonelAlımıVar.Net

Dubai İşçi Alımı 2024: Türk İşçi Götüren Firmalar

Dubai işçi alımı bu yılda sanırsak en fazla başvuru alacak yurtdışı iş ilanları kategorisinin başında gelecek. Sanırım dünyanın en gözde ülkeleri arasında zirvede bulunmaktadır. Son dönemlerde ülkeye inanılmaz derecede yatırımlar olmaktadır. Lüks yaşamda zirveye ulaşılmış bir ülkedir. Dünyanın en zenginleri bu bölgeye yatırım yapmaktadır. Tatil yapmak için dünyanın en zenginlerinin uğradı yerdir.

Dubai son yıllarda çok hızlı gelişmektedir. Bu sebeple ülkede en canlı olan sektör inşaat sektörüdür. Bir çok yeni yatırımların inşaatları yapılmaktadır. Bir çoğunun ki ise bu sene başlayacaktır. Ülkemizden de bir çok inşaat firması Dubai’de çalışmalarına bu yılda devam edecek. Bu sebeple güncel şekilde vereceğimiz adresi takip edip, ülkemizden işçi alımı ilanlarını takip edebilirsiniz. Yurtdışı iş ilanları 2024 yılında daha da artacaktır.

 

Dubai İş İmkanları ve Maaşlar

Dubai lüks yaşam ile bilinmektedir. İşçi maaşları ve diğer personel maaşları oldukça yüksektir. Dubai otel iş ilanları çok talep görmektedir. Çünkü otele gelenler çok zengin olduğundan maaşınızdan çok bahşiş alma şansınız olmaktadır. Dubai’de çalışmak için sadece bizim ülkemizden değil yurtdışının her ülkesinden talep oluyor.

Dubai’de çalışmış veya çalışıyor olan insanlar çalışma ortamlarından ve aldıkları maaşlardan oldukça memnunlar. Dubai işçi maaşları oldukça yüksek olduğundan tercih edilebilir bir ülke konumundadır. Dubai’de işçi maaşları değişim göstermektedir.

 • Vasıflı eleman maaşları: 50 bin 80 bin TL
 • Vasıfsız eleman maaşları: 40 bin 60 bin TL arasında değişmektedir.

 

Dubai İş İlanlarını Nasıl Takip Ederim?

Dubai iş başvurusu çok yoğun talep ile karşılaşmaktadır. Ülkemizden bir çok insan Dubai’de çalışmak için sıraya girmiş durumdadır. Bir çok insan Dubai iş ilanları eleman arayanlar gibi internet üzerinden araştırmalar yapmaktadır. Sizlerde araştırmalar yapabilir veya vereceğimiz link üzerinden güncel şekilde ilanları takip edebilirsiniz.

Dubai iş ilanları 2024 yılında devam edecek. Fakat başvuruların artacağını düşünmekteyiz. Dubai iş ilanlarını güncel şekilde takip etmek için aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayarak takip edebilirsiniz.

https://goo.gl/j9TJXU

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Cemal dedi ki:

  10 yıllık foklif oparetörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Erdal dedi ki:

  Kat görevlisiyim yaşım 28 dubaide çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Erdal dedi ki:

  Selamun Aleykum erdal ben 28 yaşındayım kat görevlisiyim dubaide çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Aysel dedi ki:

   Geri dönüş oldunu Size erdal bey

 4. İsa dedi ki:

  Dubayi de bana iş lazım çok ihtiyacım var nolursunz Madi durumum kötü lütfe yardımcı olunu iş bulun bana😞😞😞

 5. erkan tosun dedi ki:

  ben tir ve kamyon farketmez şoförüm daha önce afrikada tanzanyada çalışdım