PersonelAlımıVar.Net

Hatay Ek İş Veren Firmalar 2024

Hatay ek iş veren firmalar bakımından gelişiyor. Bu gelişmenin ardından evde iş imkanı dahada genişleyerek devam ediyor. Hatay’da evde ek iş yaparak para kazanmak mümkün. Nüfus olarak da çok büyük bir artış yaşayan şehir ekonomik yönden de gelişiyor.

Evde iş imkanına talep daha çok ev hanımları gösteriyor. Ev hanımları evde bulundukları süre içerisinden bir şeyler ile uğraşıp para kazanmayı istiyorlar. TV izlerken bile uğraşabileceğiniz işlerdir bu ek işler. Günde az bir vakit ayırarak para kazanılması mümkün işlerdir. Burada önemli olan yaptığınızın ek işi sevmek ve bu işi veren firmalara ulaşabilmektir. Hatay’da yapılan işlerden söz edelim.

 

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar Hatay

Davetiye işi Hatay genelinde araştırılan bir ek iştir. Yapmayı isteyen vatandaşlar ek iş araştırmaları yapıyorlar. Davetiye işi ile gelir elde etmek mümkün. Davetiye işini yaptığınız firma sizden memnun kalırsa belki her yıl o firma ile çalışma imkanı bulabilirsiniz. Evde davetiye işi veren firmalar Hatay’da bulunuyor. Fakat bu firmalar daha çok yaz aylarına yaklaşırken kendilerini gösteriyorlar. Alınan siparişleri yetiştiremedikleri için ilanlar yayımlıyorlar.

 

Hatay Antakya Nikah şekeri

Nikah şekeri işi bu bölgede ilgi görüyor. Nikah şekeri işi veren firmalar sayesinde bu işe sahip olunabilir. Hatay Antakya nikah şekeri işi ile biliniyor. Nikah şekeri işi ve davetiye katlama işinden ciddi paralar bahar dönemlerinde kazanılıyor. İlkbahar döneminde iyi para bırakabiliyor bu işler.

 

Fular Kenarına Örümcek İşi

Fular kenarına örümcek işi denilen işi dantel ve çeyiz firmaları veriyor. Örgü örerek para kazanma imkanı olarak da bu işe ad verilmiş durumdadır. Örgü örerek para kazanmanın iki ayrı yolu var. Birincisi kendi yaptığınız örgüleri direkt olarak satmak. İkincisi ise örgü firmaları ile anlaşıp onların istediğini şeyleri yapıp para kazanmaktır.

 

Hatay Dörtyolda Evde İş İmkanı

Hatay’ın merkezinde olduğu gibi ilçelerde de bu işler yapılmaktadır. Sadece şehir merkezlerine özgü bir iş değildir bunlar. Hatay Dörtyolda evde iş imkanı ile para kazanmanız mümkündür. Sadece Dörtyol için de değil, diğer ilçelerde de bu iş imkanları halka sunuluyor. Evde ek iş veren firmalara ulaşmak adına İnternet araştırma yapabilirsiniz. Eğer çevrenizde ek iş yapan insanlar varsa onlarla iletişime geçin. Ek iş yapmak istediğinizi belirterek yardımcı olmasını rica ediniz.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM
 1. Tuğçe dedi ki:

  Hatay Antakya da ikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var haftanın her günü seri ve temiz çalışırım

  1. Ümmühani dedi ki:

   Hatay dörtyolda oturuyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz.

 2. Duygu dedi ki:

  Evde yapılabilecek bir işe ihtiyacım var acilen mesajıma dönüş yaparsınız çok sevinirim

 3. Burcu dedi ki:

  El işlerinde hem iyi hem de hızlıyım. Uğraşları seviyorum bu nedenle hem kendim için hem firma için yararlı olacağına inanıyorum

 4. Nadire Çobanoglu dedi ki:

  Hatay reyhanlıda oturuyorum kına mazemelerı davetiye katlama işi yaparım işe ihtıyacım var lutfen yardımcı olun

 5. Naciye dedi ki:

  El becerim vardır çocuk gelişimi mezunuyum bu tür teknikleri titizlikle ve kısa sürede teslim edeceğime inanıyorum

 6. Ümmühani dedi ki:

  Hatay dörtyolda oturuyorum evde ek iş arıyorum bina çok ihtiyacım var küçük çocuğum olduğu için dışarıya işe gidemiyorum yardımcı olur musunuz.

 7. Ümmühani dedi ki:

  Hatay dörtyolda oturuyorum evde ek iş arıyorum buna çok ihtiyacım var küçük çocuğum olduğu için dışarıya işe gidemiyorum yardımcı olur musunuz.

 8. Asya dedi ki:

  Hatay Reyhanlı’da oturuyorum paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 9. Bahar dedi ki:

  Merhaba hatay iskenderunda oturuyorum paketleme işi yapabilirim uzun zamandır işsizim iki çocuk annesiyim kirada çocuklarımla oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var ne olur yardımcı olun dönüşünüzü bekliyorum bu işi kızımla yapacam

 10. Cangül dedi ki:

  Evimde nikah sekerleei yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 11. Deren dedi ki:

  Öğrenciyim zamanim bos bu aralar buyuk miktarda paketleme isini yapabilirim

 12. Gamze Recemli dedi ki:

  Dönüş yapılırsa çok sevinirim

 13. Özlem dedi ki:

  Hatay Kırıkhan’da oturuyorum evde yapabiliceğim ek iş istiyorum paraya ihtiyacım var temiz titiz hızlı ve düzgün çalışırım

 14. Tuba sevil dedi ki:

  Hatay antakyada oturuyorum daha once istanbulda bu tarz işler yaptım. Tecrübem var

 15. Serpil dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var eşimden yeni ayrıldım yardimci olursanız sevinirim desteklerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 16. Lütfiye dedi ki:

  Hatay antakya da ikamet ediyoruz itinayla paketleme yaparız bu işe çok ihtiyacımız var 3 kişiyiz

 17. Ipek güzel dedi ki:

  Merhaba Ben ipek hatay antakya harbiye defnede oturuyorum ben ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 18. Emire KAYA dedi ki:

  Hatay Defne de oturuyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 19. Gülcan dedi ki:

  20 yaşındayım ailemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz tüm günümüzü buna ayıracağız 5 kişiyiz.

 20. Birgül dedi ki:

  Hatay Dörtyol’da oturuyorum ve eşim doğru düzgün çalışmıyor koronadan dolayı 1 buçuk yaşında oğlum var onun ihtiyaçları ve ev kirası için istiyorum bu işi

 21. Fidan dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım Antakya’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.