PersonelAlımıVar.Net

Hakkari Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Hakkari Belediyesi personel alımı bu yılda gerçekleşecektir. Fakat bu ilimiz çok gelişemediğinden, yatırımların az kaldığından dolayı belediyede çalışan personel sayısı oldukça azdır. Belediyede iş aramakta olan bir çok vatandaşımız bulunuyor. Fakat her belediye aynı oranda işçi alımı yapmıyor. Hakkari belediyesi işçi alımı diğer şehirlere göre daha az oranda gerçekleşiyor. Burada belediyenin en çok çalıştığı iş pozisyonu ise yol açma işleridir. Kış aylarında özellikle bu alanda çalışacak personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Hakkari Belediyesi İnsan Kaynakları her yıl bünyesinde oluşan boşlukları belirler. Bu sayıda personel alımı yapar. Çok büyük sayılarda bu alım olmaz. Şehrin nüfusunun az olmasından dolayı da yapılması gereken hizmetler kısıtlıdır. Bu sebeple çok fazla personele ihtiyaç duyulmamaktadır.

 

Hakkari Belediyesi İşçi Alımı

Belli bir dönemde işçi alımı yapmamaktadır. Değişken zamanlarda alımlar olabilmektedir. Bunun için belediyenin resmi sitesinin ve Devlet Personel Başkanlığını güncel şekilde takip etmeliyiz. Belediyenin resmi sitesi üzerinden mail atarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi alınabilir.

Belediyede çalışan insanlar çalışma vaziyetlerinden memnunlar. Şehrin nüfusu çok olmadığından çok fazla iş çıkmamaktadır. Kış aylarında yolları açma gibi bir görevleri olmaktadır. Şehrin düzenini sağlamak gibi görevler her belediyede bulunuyor. Belediyenin işçi alımı için belediyenin resmi sayfasını takip etmelisiniz. Bizlerde güncel şekilde belediye iş ilanlarını sayfamızda paylaşmaktayız.

Belediyelerde çalışmak güzel bir fırsattır. İş ortamı oldukça sıcak bir ortamdır. Sunulan imkanlar gayet güzeldir. Belediye bünyesinde çalışmak insana güven vermektedir. Hakkari ve komşu şehirlerinde belediyelerde iş bulmak biraz zor olabilir. Şehre gerekli olan hizmet potansiyeli belli olduğundan personel sayıları sabit kalmaktadır. Çok fazla alım olmamaktadır. Bu durumdan halk şikayetçi de olsa bu durum maalesef böyledir..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Madur. dedi ki:

    Neden. Hakkari bu kadar mağdur işsizlik varken Hakkari Belediyesinde niye alımlar olmuyor