PersonelAlımıVar.Net

Evde Kutu Katlama İşi 2024

Evde kutu katlama işi ile para kazanabilirsiniz. Ek iş kategorileri gittikçe çeşitleniyor. Bir çok farklı farklı işler evlere verilmeye başladı. Firmalar artık bu işin kolaylığına vardı. Bir çok insan soruyor bu firmalar işçi alıp çalıştıracağına neden evlere ek iş veriyor diye. Çünkü firma bir işçi alacak olsa çok daha masraflı olmaktadır. En büyük etken sigorta ile uğraşmamaktadırlar. Bu onlar için çok büyük bir artı. Örneğin sizi işe alıp 17.000 TL verip + sigortanıza para vereceğine, sigortaya para vermeyip firma oradan kazanmaktadır. Bu şekilde de evde iş imkanı diye bir iş alanı oluşmaktadır.

 

Evde Kutu Katlama Nasıl Yapılır

Evde kutu katlama işi de en çok tercih edilen işlerdendir. Bir çok firma evlere kutu işi verilir diye ilanlar yayımlamaya başladı. Evde kutu katlama işi ile geçtiğimiz yıllarda bir çok insanın para kazandığını biliyoruz. Peki bu insanlar nasıl bu kadar paraları kazanabiliyorlar? Kutu katlama işi zor bir iş değildir.

Evde kutu katlama işini yapmaya karar verdiyseniz bir kutu firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Kutuları üretmekte olan bir çok firma bulunuyor. Bu firmalar bu işleri yetiştiremedikleri gibi daha da ucuza getirdiklerinden dolayı evlere iş olarak vermektedirler. Evde ek iş yapmak istiyorum diyenlere firmaların kapısı açık. Burada yapmanız gereken kutu firmalarını araştırıp iletişime geçmektir.

Evlerinize gelecek olan kartonları kutu şekline getireceksiniz. Kutuların bildiğiniz üzere kare veya dikdörtgen şekilde şekilleri bulunmaktadır. Sizden hangi şekli yapmanız istenirse onu yapacaksınız. Zaten ilgili yetkililer size nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgi vererek uygulamalı olarak da gösterecekler. Ardından rahat bir şekilde kutu katlama işini yapabileceksiniz. Evlere kutu katlama işi veren firmalara ulaşmanız  yeterli olacaktır.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. NEZAHAT KAYMAK dedi ki:

    Evimde iş ariyorum

  2. Nimet Ünver dedi ki:

    Evde çalışıp para kazanmaya ihtiyacım var

  3. BAHAR AKKAYA dedi ki:

    Evimde çalış mak istiyorum yardımcı olurnusunuz