PersonelAlımıVar.Net

Özsüt Bayilik Şartları, Bayilik Nasıl Alınır?

Özsüt bayilik şartları olarak neler istiyor?  Özsüt cafeleri ilk olarak hayatına 1938 yılında İzmir’de küçük bir dükkanın kiralanması ile ortaya çıkan bu gün tüm Türkiye’ye yayılan meşhur ve kaliteli bir cafe markasıdır. O zamanlar tam olarak bu günkü bildiğimiz cafe tarzında yerlere benzemeyip daha çok küçük muhallebiciye andıran kafede başlayan bu firma çok kısa bir sürede yayılmış ve Anadolu’nun en icra köşelerine bile yayılmıştır. Yeni damak tatları arayan şirket bir çok yeni ürünü piyasaya sürmüştür. Vanilyalı, fındıklı gibi yeni espresso tatlarını bulmuştur.

Günümüz özsüt cafeleri diğer cafeler gibi sadece birkaç ürün satmak yerine müşterilerine çok farklı seçenekler sunarak herkesi memnun etmenin çabasını vermekte. Bu nedenler her geçen zaman yeni tatlar aramaya yeni ürünler çıkarmaya devam etmektedir. Özsüt her yerde kendi adını duyurmak istiyor. Bu yüzden Türkiye’nin çeşitli yerlerine bayilikler vermekte. Sizde özsüt açmak istiyorum diyorsanız bu yazımızda özsüt bayilik iletişim ve şartları hakkında bilgi vereceğiz.

 

Özsüt Bayilik Kabul Etmesi İçin Şartları Neler?

Özsüt bayilik açmak istiyorsanız bildiğiniz üzere dondurma, kahve ve pasta sattıkları için bunları yapabilen bir usta olması gerekiyor. Bu usta ister siz olursunuz ister bir başkasını çalıştırırsınız orası size kalmış. Bayilik açmak isteyenlerde aranan nitelikler ise şöyledir. İleri görüşlü, Özsüt’ün kendi koymuş olduğu kurallara uyan, sabıka kaydı temiz kişiler olması gerekmektedir. Özsüt’ün sitesinden aldığımız bilgilere göre arana diğer nitelikler şu şekildedir.

  • Öncelikle franchising sözleşmesi 10 yıllıktır.
  • Özsüt yemekli konsept için belirlenen miktar 100 bin dolardır.
  • Özsüt normal konsept için belirlenen miktar 50 bin dolardır.
  • Cafenin açılacak konumuna göre değişen fakat asgari seviye olarak 50 bin Türk lirası değerinde banka teminat mektubu istenmektedir.

Miktarlara baktığımızda çok fazla gibi görünse de aylık bayiliğin 100, 150 bin lira kazanacağını düşünürsek gayet karlı bir iş. Yani özsüt kar marjına baktığımız zaman diğer cafe bayiliklerine nazaran çok daha fazla kazandırdığını görüyoruz. Bayiliği ilk açarken başlangıç yatırımı olarak 250 bin lira teminat alıyorlar. Bu şartından dolayı yatırımcılar parayı ödemek istememekte ve bayilik almakta zorlanmaktadırlar. Bayiliğin kazandırdıklarına nazaran götürdükleri az olsa da miktar fazla olduğu için bayilik almakta tercih söz konusu olamamaktadır.

 

İletişim Bilgileri

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili soru, sorun, dilek ve önerileriniz için sitemize üye olmanız ve size özel sayfanızda yer alan Müşteri Memnuniyeti Formunu doldurmanız yeterlidir.

STP Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ulucak Köyü Organize San. Blg. Atatürk Mah. Ankara Asfaltı No:51 Kemalpaşa / İzmir

Telefon: 0 232 877 00 11
Faks: 0 232 877 00 12
Mail: iletisim@ozsut.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 11 10

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.