PersonelAlımıVar.Net

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi personel alımı hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir makale hazırladık. Belediye işçi alımları gün geçtikçe artan bir talep ile karşılaşıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iş ilanları artık daha fazla talep görmeye başladı.

Şanlıurfa ülkemizin ek kalabalık 9. şehridir. Gittikçe kalabalıklaşıyor. Belki geçtiğimiz senelerde bir üst sıralara çıkabilir. Şanlıurfa turistlik açıdan da önemli bir konumdur. Tarihi eserler ile dolu bir şehirdir. Büyükşehir bu potansiyelin farkında olduğundan dolayı şehri temiz ve düzenli tutmasının gerektiğini biliyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yayımladığı zaman bir çok insan başvuru yapıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları personel ve işçi alımı ile ilgilenen birimdir. İnsan kaynaklarını takip etmek gerekmektedir. Şanlıurfa’da yapılabilecek işlerden ve belediye personel alımlarından bahsedelim.

 

Şanlıurfa Hastane Eleman İlanları

Hastanede çalışacak eleman ilanları bu aralar artmaktadır. Ülke genelinde hastane sayıları gittikçe artıyor. Bir hastanede binlerce personel çalışmaktadır. Şanlıurfa hastane iş ilanları 2024 yılında da olacaktır. Bir çok personel ihtiyacı olunacağını düşünüyoruz. Hastanelerde diğer kademelerde çalışabilmek adına eğitim almak gerekmektedir. Fakat temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi gibi ilanlar için herhangi bir eğitim gerekmemektedir.

 

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi İşçi Alımı

Eyyübiye Belediyesi işçi alımı diğer merak edilmekte olan ilçe belediye personel alımı ilanlarıdır. Her il için aynı şeyleri söylemekteyiz. Sadece büyükşehir belediyeleri iş ilanları araştırmamalıyız. İlçe belediyelerinde personel alımlarına göz atmakta fayda olacaktır. Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi iş ilanları olduğu zaman takip etmek gerekir. Aşağıdaki linkten belediyenin sayfasını takip ederek ilan var mı yok mu öğrenebilirsiniz.

https://goo.gl/zg8cKx

 

Şanlıurfa Valiliği Personel Alımı

Valiliklerin de iş ilanlarını araştırmak faydalı olacaktır. Örneğin geçtiğimiz günlerde bir çok şehrin valisi bekçi alımları yaptı. Bu ilanları da takip edebilirsiniz. Valiliğin personel alımı için Devlet Personel Başkanlığının sayfasını takip edebilirsiniz. Ayriyeten valiliğin sayfasını takip edebilirsiniz.

 

Karaköprü Belediyesi Personel Alımı

İlçe belediyelerin hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Belediye personel alımı yapmakta olan diğer belediyelerdendir. Karaköprü Belediyesi insan kaynakları her sene ne kadar alım yapılacağını belirlemektedir. Ardından ilanlar ile halka personel alımı yapılacağını duyurur. Belediyenin resmi sayfası için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://goo.gl/GTqUN6

 

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Personel Alımı

Haliliye Belediyesi personel alımı yapan bir diğer belediyedir. Şanlıurfa Haliliye Belediyesi zabıta alımı çok fazla yapmaktadır. Hemen hemen yayımladığı her iş ilanında zabıta alımına yer vermektedir.

 

Şanlıurfa Belsan Şoför Alımı

Belsan şoför alımı ilanları olabilmektedir. Belsan iş başvurusu yapmak için aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayın.

https://goo.gl/ZU1JmG

 

Şanlıurfa 400 Yataklı Hastane İş Başvurusu

400 yataklı hastane iş başvurusu yapmak için aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayın. Urfa Lotus Hastanesi iş başvurusu yapabileceksiniz.

https://goo.gl/22Wg3N

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Zübeyde dipbakuz dedi ki:

  6 çocuklu bir anneyim 2 yıldır işsizim iş arıyorum temizlik ve çaycılık olur oğlum asker kızlarım okul okuyor ve kiraciyim eşin tek yetiştiremiyor bize

 2. Mehmet emin pakır dedi ki:

  Ben 6 aydir iş sizim 5 çocuğum var her hangi bir gelirim yok yardımlarla geçiniyorum iş ariyorum

 3. Musa açar dedi ki:

  İş arıyorum

 4. Ramazan dedi ki:

  2. Yıldır işsizim 4 çocuğum var bakmak zorundayım B.ehliyetim var bana bir iş imkanı sağlayın teşekkür ederim

 5. Anonim dedi ki:

  1 yıldır işsizim ne iş olursa yaparim

 6. Bahar Ceylan dedi ki:

  Merhaba lise mezunuyum bilişim bölümünden sefrikam var işsizim bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

  1. Bahar Ceylan dedi ki:

   Merhaba lise mezunuyum bilişim bölümünden sefrikam var işsizim bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

 7. Hülya dedi ki:

  evde iş yapmaması için yazıyorum

 8. Mehmet sefa dedi ki:

  Mrb ben mehmet 5 6 işsizim bende iş arıyorum

 9. Müslüm dedi ki:

  B sınıf eliyetim var uzun zamadır iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 10. Eren dedi ki:

  Sayfalarını takip edin diyorsunuz ama nerden takip edeceğiz? Onu da söyleseniz çok iyi olur

 11. Ömer eroğlu dedi ki:

  Şehit oğluyum 8 nufusa bakma zorunluyum şimdiye kadar nerey baş vurdumsada hep elim bos yüzum kara çıktı işsizim bir asker 3 ögrencim var madi durum yok iş istiyorum suruç ta oturutorum

 12. NASIR bilen dedi ki:

  İş ariyorum

 13. Mehmet çelik dedi ki:

  İşletme bölümü mezunuyum ıssisizm iş ariyorum

 14. Ahmet dedi ki:

  İş arıyorum

 15. ZELİHA dedi ki:

  Ben şanlıurfa da oturuyorum ve iş arıyorum temizlik iş olur