PersonelAlımıVar.Net

Atakum Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Samsun Atakum Belediyesi personel alımı veya iş ilanları haberleri arıyorsanız nasıl ulaşabileceğinizden söz edeceğiz. Atakum, Samsun’un hatta Karadeniz’in en hızlı gelişen ilçelerinden birisi haline geldi.

Samsun şehir merkezine yaklaşık 10 km uzakta olan bu ilçe Karadeniz’in en hızlı nüfusu artan ilçesi seçilmişti. Son seçimle birlikte AKP’den CHP’ye geçen belediyede bir çok yeni girişimler oldu. Bazı alanlarda personel değişiklikleri oldu. Yeni yeni personel alımları oldu ve bundan sonra da mutlaka olacaktır.

 

Gelişen İlçe Atakum

Atakum Belediyesi alım yapmak ve personel sayısını arttırmak zorunda kaldı. Samsun şehir merkezine yakın olmasından dolayı ve ilçenin sonradan yapılmasından dolayı evlerin araları oldukça geniş, yol araları oldukça geniş ve sahili çok güzel. Bu nedenlerden dolayı şehir merkezinde yaşayanlar bile bu ilçeye göç etmeye başladılar.

Uzaklarda çalışanlar bile bu ilçede yaşayıp işlerine öyle gitmeyi tercih ediyorlar. Tramvayın gelmesi ile birlikte de bir çok ulaşım imkanı oluşmuş oldu. Üniversitenin bu ilçede olması da ayrı bir hava kattı. Tüm bunların yanı sıra ise geçen sene de Araştırma Hastanesinin ek binası bu ilçeye açıldı. Yani şehir bu ilçeye doğru kayıyor desek yeridir.

 

Atakum Belediyesi İşçi Alımı ve Çalışma Şartları

Her belediyede olduğu gibi burada da çalışma şartları aynıdır. Tabi çalışacağınız birime göre ufak değişiklik gösterebilir. Örneğin zabıta veya güvenlik olarak çalışacaksanız vardiyalı çalışma sistemleri olacaktır. Fakat belediyenin içerisinde memur olarak görev yaparsanız klasik memur çalışma saatleri sizler için geçerli olacaktır.

Belediyenin binası Mimar Sinan tramvay durağı ile Atakum Belediyesi tramvay duraklarının tam ortasındadır. Başvurular internet üzerinden olmaktadır fakat ilanlar olduğu zaman başvuru yapılabilmektedir.

 

Atakum Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Atakum Belediyesi iş ilanları olduğu zaman kendi resmi sitesinden halka duyurmaktadır. Belediyeye yeni gelen CHP’li başkan ile birlikte yeni dönemde personel alımları olacak mı hep birlikte takip ederek göreceğiz. Atakum Belediyesi Cemil Deveci başa geçtiği dönemden beri belediyenin çok fazla borçlu olduğunu ve tasarrufa gidilmesi gerektiğini dile getirmişti. Personel açısından neler yapılacak henüz tam belli değil. Personel alımı olduğu zaman aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Linki güncel olarak takip etmelisiniz.

Samsun Atakum Belediyesi iş ilanları sayfasına ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Samsun Atakum Diş Hastanesi personel alımı için tıklayınız.

Samsun City Mall Avm personel alımı için tıklayınız.

Samsun Büyükşehir Belediyesi personel alımı için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    acil is ariyorum zor durum dayim kagayi yemek uzereyim