PersonelAlımıVar.Net

2024 Adana Ek İş Veren Firmalar

Adana evlere iş veren firmalar 2024’te de evlere iş vermeye devam ediyor. Burası geçmişte olduğu gibi günümüzde ve gelecekte de önemini koruyan şehirlerden biridir. Seyhan ve Ceyhan nehrinin alüvyon toprağından oluşan Çukurova tarıma çok elverişli olduğu için önceki yıllarda çok sayıda ürün yetiştirebilme kapasitesi olan bu ova sayesinde ekonomik durumu gayet iyidir. Fakat son dönemlerde yeni gelişmeye başlayan evde iş imkanı ile ovada tarım gittikçe düşmeye başlamıştır. Halk artık daha kolay yoldan para kazanmanın derdine düşmüş durumda. Evde iş ve evde ek iş ile halk kolay yoldan para kazanmaya başlamış.

 

Adana Evde Sabun Paketle İşi

Evde yapılabilecek işler arasında en kolay olanı bu iştir. Evde sabun paketleme işi yaparak, tarım gibi zor işlerle uğraşmak yerine kısa yoldan cüzi miktarda paralar kazanabilirsiniz. Bu işi ister normal olarak yapın isterseniz de evde ek iş olarak yapın size kazandıracak bir iş koludur. Bu iş evde daha çok vakit geçiren emekli, öğrenci ve ev hanımlarını daha çok ilgilendirse de bu işi gerçekten yapmaya başlarsanız ayda 2000-3000 liraya yakın para kazandırır.

 

Evde Davetiye Katlama İşi Adana

Adana düğünleri denince akla muhteşem, en ince detaylarına kadar planlanmış, enteresan organize edilmiş düğünler gelir. İnce detaylarına kadar planlandığına göre davetiyelerde düğünün bir parçası olduğuna göre özenle hazırlanırlar. Evde davetiye katlama işi şehir genelinde bu kadar atmış, ve düğünler bu kadar özenle hazırlandığından siz bu işi yapıp para kazanabilirsiniz. Normal düzeyde bir işçinin ayda kazandığı asgari ücretten daha fazla kazanabilirsiniz.

 

Adana’da Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

Bu şehrin adı denince akla düğünlerin geldiğini az önce söylemiştik. Düğünlerin bildiğiniz üzere nikah şekeri dağıtımı olur. Bu işi yapmak ister misiniz. Evde nikah şekeri yaptıran yerler aracılığı ile evinize iş olarak nikah şekeri yapma işini alabilirsiniz. Bu işi yapmak istiyorsanız mutfak becerinizin biraz olması gerekmektedir. Size şeker yapmak için gerekli malzemeleri firma verir. Şekerlerin nasıl kalıplarda olacağına firma karar verir ve size ona göre yapmanızı söyler. İstene siparişe göre yaptığınız işleri firmaya vererek emeğinizin karşılığı olan parayı alabilirsiniz.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Esra dedi ki:

  İyi Samsun’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum müracaat ediyorum ama evde paketleme işi olarak geri dönüş olmadı evline bir çocuk annesiyim ihtiyacım olduğu için başvuruyorum meslek lisesi mezunuyum temiz ve titiz çalışırım

 2. Zeynep dedi ki:

  Merhaba. Adana Seyhanda oturuyorum. Nikah şekeri, kına süsleme ve her türlü paketleme işi yapabilirim. Tecrubem var. Evliyim çocuğum yok. Aldığım işleri zamanında teslim ederim. İşe çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Ayşe dedi ki:

   Dönüş yapıldımı size

 3. Rabia dedi ki:

  Merhaba,
  Bu ek iş e çok ihtiyacim var.1

 4. Bekir dedi ki:

  Davetşye işşni istiyorum adana seyhanda yaşıyorum

 5. HATİCE ÖZGÜL DEMİRDELEN dedi ki:

  Adana da yaşıyorum Ev hanımıyım evde paketleme yaparak kazanç sağlamak istiyorum tek başıma büyüttüğüm bir çocuğum var geri dönüş yapmanızı ve işi istiyorum lütfen dikkate alın

 6. Kiymet dedi ki:

  Evde paketleme isi yaparim 3 cocugum var ise ihtiyacim var.

 7. Deniz Ercan dedi ki:

  Merhaba Adana Çukurova da yaşıyorum. 26 yasinda, Veteriner Hekim öğrencisiyim. Meslegim geregi elim pratik ve dengelidir. Bu iş icin uygun oldugumu düşünüyorum. Geri donus saglarsaniz sevinirin.

 8. Busenur guncan dedi ki:

  İyi günler ogrenciyim üniversiteye hazırlanıyorum işimi temiz yaparım paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim😊

 9. Seda dedi ki:

  Merhaba. Benim elim hızlıdır bu konuda davetiye katlama yapmıştır bana geri dönüş yaparsanız seviririm

 10. Nermin dedi ki:

  Adana yüreğirde oturuyorum evde paketleme davetiye katlama işi yapabilirim zamanında teslimat bilginize

 11. Ceyhun dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum mailimd2n bana ulaşabilirsiniz.

 12. Mine dedi ki:

  Merhaba

 13. Şerife dedi ki:

  Bende bu işi yapmak istiyorum ev hanımıyım elim bu işlere yatkındır hızlıdır geri dönüş bekliyorum lütfen

 14. Şerife dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum ev hanımıyım elim böyle işlere yatkındır hızlıdır

 15. Şevval sari dedi ki:

  Merhabalar adanada oturuyorum bu işe cidden ihtiyaçım var vereceğiniz işi titizlikle yapacağımdan emin olabilirsiniz nolursunuz geri dönüşünüzü bekliyorum iyi günler.. 20 yaşındayım