PersonelAlımıVar.Net

Vodafone 2024 Maaşları ve Çalışma Şartları

Vodafone maaşları ne kadar? Personel maaşlarına 2024’te zam oldu mu? Personellerin çalışma şartları nasıl? Çalışanlar çalışma şartlarından memnun mu gibi şirket ile alakalı soruları merak ediyorsanız bu yazımızda bu tarz soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Vodafone’de çalışma gibi düşüncesi olan vatandaşlarımız bu şirketin çalışma şartlarının ve maaşlarının nasıl olduğunu merak ediyor ve araştırıyorlar.

 

Vodafone Hakkında

1991 yılında kurulan bu şirket Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. 2017 yılının sonuyla birlikte ülkemizde hizmet vermeye başlayan ve ülkemizde en çok tercih edilen GSM operatörlerinden biridir. Dünyanın 30 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Vodafone ve işletmecisi olan ağlar üzerinde 30 ülkede üzerinden ortak ağları vardır.

Vodafone kelimesi Voice kelimesinin ilk iki harfinin ”Vo”, data kelimesinin ilk iki harfi ”Da” ve phone kelimesinden esinlenerek de ”Fone” birleşimiyle oluşmuştur. Şirketin öncü isimleri ise Ernest Harrison ve Gerry Whent’tir. Şirket ülkemizle birlikte 30’dan fazla ülkede hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Vodafone Çalışma Şartları Nasıl?

Günlük çalışma süreleri yasaların da belirlediği gibi 8 saat olarak görünmektedir. Haftada bir gün izniniz bulunmakta ve bir yıllık süreçten sonra 14+2 olarak yıllık izin hakkına sahip olursunuz.

Her hafta değişmekte olan mesai saatleriniz olmaktadır. Vardiya sistemi bulunmaktadır. Tabi bu çalışacağınız pozisyona göre değişiklik gösterecektir.

Çalışanların yorumlarına göz atmaya ne dersiniz?

Satış mağaza sorumlusu

”Vodafone kurumsal bir firma olduğu için hep personel hem yöneticiler için gayet başarılı bi̇r kurum.”

Senior developer

”Kendinizi geliştirmek, ilginizi çeken bir alanda uygulama yapmak için kimsenin sizi kısıtlamadığı bir ortam mevcut.”

Satış müdürü

”Yaklaşık 10 yıl global yazılım şirketlerinde çalıştıktan sonra 3 yıla yakın çalıştığım vodafone Türkiye’nin aslında bir Türk patron şirketi olduğunu anlamam ile büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Çalışan profilinin zayıflığı, kalitesizliği beni çok şaşırttı. Üst yönetimde yer alan bazı isimlerin çağ dışı uygulamalarını hayretle izledim.”

Daha fazla çalışanların yorumlarını görmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

 

Vodafone Personel Maaşları Ne Kadar?

Her pozisyon için maaşlar değişiklik göstermektedir. Belirttiğimiz maaş miktarlarında ufak değişiklikler olabilir. Şirket tam olarak 2024’te ne kadar zam yaptığını medyaya duyurmadı.

Satış Danışmanı: 17.000 – 19.000 TL
Kasa Sorumlusu: 17.000 – 19.000 TL
Pazarlama Stajyeri: 19.000 TL
Kurumsal Satış Temsilcisi: 20.000 – 21.000 TL
Aktivasyon Elemanı: 21.000 – 22.000 TL
Mağaza Yöneticisi: 24.000 – 25.000 TL
Çağrı Merkezi Personeli: 17.000 – 20.000 TL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.