PersonelAlımıVar.Net

Ülker Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ülker personel alımı yapıyor. Ülker ülkemizde faaliyetlerini daha da geliştirmeyi planladığından yeni yeni şubeler açmaya devam ediyor. Ülkemizin en büyük gıda firmalarından olmayı başarabilmiş firmada çalışmak isteyen bir çok vatandaşımız bulunuyor.

Büyük marketlerde çalışma fırsatı bulmayı hedefleyen çok sayıda insan bulunuyor. Kendilerini daha güvende hissedeceği ve daha yüksek maaş alabileceği yerlere koyabilme fırsatları aramaktadırlar.

 

Ülker Hakkında

Ülker’in kuruluşu çok geçmişe dayanmaktadır. Çok köklü bir firmadır. 1944 yılında iki kardeşin küçük bir dükkanda bisküvi üretmeye başlaması ile faaliyete geçer. İlk zamanlar tabi satışların az olması ve üretimin az olması sebebiyle çok fazla tanınmamaktadır. Ardından her geçen gün daha da büyüyerek ülke geneline yayılmıştır. Şuanda sadece ülkemizde değil tüm dünya üzerinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Ülker yaklaşık 40 bin insana iş imkanı oluşturmuş durumdadır.

 

Ülker’in Alım Yapacağı Pozisyonlar

Ülker her sene değişen zamanlarda personel alımı ilanı yayımlamaktadır. Ülker eleman alımı değişen zamanlarda olmaktadır. Genel olarak alım yapılan pozisyonlar ise:

  • Vardiya Amiri,
  • Depo Elemanı,
  • Depo Mal Kabul Elemanı,
  • Muhasebe,
  • Üretim Elemanı,
  • İnsan Kaynakları Elemanı,
  • Stok Kontrol Sorumlusu,
  • Personel Sorumlusu,
  • Genel Başvuru

 

Ülker Personel Maaşları

Personel maaşları merak edilen diğer bir husustur. Ülker çalışanlarına çok değer vermektedir. Maaşlar oldukça yeterli durumdadır. Çalışacağınız pozisyona göre maaş değişiklik gösterecektir. Ülker personelinin maaşları 17 bin / 25 bin TL aralığında değişiklik göstermektedir.

 

Ülker Çalışma Şartları

Çalışma şartları çalışanları memnun edecek durumdadır. Ne sıkıntınız olursa olsun üst birimler ile danıştığınızda sizlerle ilgilenirler. Çalışanlar her zaman Ülker için çok önemlidir. Disiplin içerisinde iş hayatınızı devam ettirirsiniz. Maaşlar zamanında ödenir.

Ülker iş ilanları değişen zamanlarda yayımlanmaktadır. Ülker hem kendi sitesinden hem de kariyer siteleri üzerinden ilanlarını yayımlamaktadır. Ülker iş ilanlarına bakmak, hangi pozisyonlarda eleman alımı olacak öğrenmek için aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayın.

http://www.ulkerbiskuvi.com.tr/tr-TR/insan-kaynaklari

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.