PersonelAlımıVar.Net

Turkcell Bayiliği Almak: Şartları Neler?

Turkcell bayilik hakkında merak ettiklerinizi araştırdık. İletişim sektörünün günümüzde çok büyük bir hızla geliştiğini görmekteyiz. 7 yaşındaki bir çocuktan tutunda 77 yaşındaki bir amcaya kadar herkesin elinde telefon, tablet gibi teknolojik aletler var. Tabi ki insanların iletişim ihtiyacını karşılamak için şirketler var. Bunlardan biri ise Turkcell.  Şubat 1994 yılında ilk defa  kurulmuş olan şirket 1998 yılında ulaştırma ve haberleşme bakanlığı ile anlaşma imzalayarak faaliyetlerine başlamıştır. Ayrıca Türkiye’de kurulan ilk GSM operatörü unvanına sahiptir.

Günümüzde sadece ülkemize değil diğer Avrupa ve Asya ülkelerinde de boy göstermektedir. Günümüzde Anadolu’nun çekim gücü en yüksek operatörü olmuş ve yaklaşık 55 milyona yakın abonesi bulunmaktadır. O zamanlarda hiç kimse şirketin bu denli büyüyeceğini tahmin edemedi.  Kurulduğu günden beri kendini büyümeyi bir hedef almış olan şirket büyümek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Kendine yeni bayilikler açmak istemektedir. Sizde Turkcell bayilik almak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam ediniz.

 

Turkcell Bayilik Almak İçin Gerekli Şeyler

Turkcell kurulduğu ilk günden beri büyümeye devam etmiştir. Bunu  kendine güvenen, esnaf kafası olan insanlarla yapmak istemektedir. Çünkü Turkcell’in felsefesine göre bayilik bir türlü esnaflığa benzer. Bu yüzden  Turkcell bayi olmak isteyen kişiler özenle seçilir.

Şirket bayilik verirken bazı hususlara çok dikkat ediyor. Bayilik açacak kişinin sabıka kaydını ailesinin sabıka kaydını, geçmişe dair herhangi bir vergi borcu olup olmadığını detaylıca araştırıyor. Eğer  bayilik almayı düşünüyorsanız Turkcell mavi nokta yetkileri bakımından daha fazla olduğu için mavi nokta bayiliği almanızı öneririm. Turkcell bayi kar marjına baktığımızda diğer şirketlere oranla daha fazla kazandırdığını görüyoruz. Diğer şirketlere oranla daha fazla vermelerindeki amaç ise şirketin daha kısa bir zamanda dünya devleri arasına girmek istemesidir. Turkcell’in bayisi olmak istiyorsanız yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak olacaktır. Eğer sizi uygun görürler ise geri dönüş yapacaklardır.

 

İletişim Bilgileri

Turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL

Genel Müdürlük Telefon No : 0212 313 10 00

Müşteri Hizmetleri Telefon No : 532 ya da 0 532 532 0000

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.