PersonelAlımıVar.Net

Samsun Atakum Diş Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Samsun Atakum Diş Hastanesi personel alımı, personel alımlarının nasıl olduğu, iş ilanlarının nereden yayımlandığı ve iş başvurusunun nasıl yapılabileceğini merak ediyorsanız sizlere bu konular hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Hastanelerde çalışma fikri vatandaşlarımıza her zaman mantıklı bir yol olarak gelmiştir. Fakat hastanelerde çalışmak o kadar da kolay olmuyor çünkü çok fazla insan bu tarz işler araştırmaktadır.

Atakum gelişmekte olan bir ilçedir. Karadeniz’in en çok göç alan ilçelerinden biri haline geldi. Üniversitenin hastanesi haricinde çevrede herhangi bir hastane bulunmuyordu. 1 sene öncesinde Samsun’da bulunan Araştırma Hastanesi’nin ek binası olarak Atakum’da bu hastane göreve başladı.

Tramvay durakları olarak Mimar Sinan ve Türkiş duraklarının tam ortasında olan ve Cağaloğlu olarak tabir edilen tramvaydan yaklaşık 200 metre yukarıda olan bir hastanedir. Konumu nedeniyle de ulaşımı oldukça rahat olan hastaneye çalışmak için talep oldukça fazla.

 

Atakum Diş Hastanesi İş İlanları Nasıl ve Nereden Paylaşılır?

Hastanelerde çalışmak için hastanelerin nasıl personel alımı yaptığını anlamak gerekiyor. Örneğin doktor olarak buralarda çalışmayı düşündüğünüzü düşünmüyoruz. Doktor olarak buralarda çalışmak için devletin atama yapması gerek. Onun dışında içeride güvenlik, temizlik personeli ve danışman olarak çalışabilirsiniz.

Güvenlik, temizlik personeli veya danışman tarzı alanlarda çalışmak için hastanenin insan kaynakları birimiyle görüşmeniz gerekiyor. Hastane ilk açıldığı zaman bu tarz alanlar için personel alımları gerçekleştirdi. Şuanda tüm alanların dolu olma ihtimali yüksek. Fakat zaman içerisinde mutlaka açık pozisyonlar olacaktır. Öncesinde gidip verilen iş başvurularından, personel ihtiyacı olduğunda seçimler yapılacaktır.

Diş hastanesine mail atarak veya arayarak personel başvurusunun nasıl yapılabileceğini ve personel alımlarını nasıl takip edebileceğini sorarak çok daha doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca hastanenin açılmasının ardından etrafında bir çok eczane de açılmış durumdadır. Bu eczanelerde de personeller çalışmaktadır. O tarz işler düşünürseniz onlara da göz atmanızı tavsiye ederiz fakat eczanelerde çalışmak için o alanla ilgili bilgili sahibi olmak şart.

İletişim bilgileri

Adres: Mimarsinan Mahallesi 178. sokak  55200 Atakum/ SAMSUN

Tel: 0362 834 48 03

E-Mail: samsun.atakumadsm@saglik.gov.tr

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.