PersonelAlımıVar.Net

Mersin Ek İş Veren Firmalar 2024

Mersin ek iş veren firmalar sayesinde ek gelirin evde çalışarak elde edilebileceği bir yerdir. Akdeniz bölgesinde de ek işlere olan talep arttı. Akdeniz’de de bir çok insan bu işler sayesinde para kazanıyor. Burada da evde iş imkanı sağlayan firmalar sayesinde para kazanılabilir. Evde ek iş yapmak isteyenlere bir kaç fikir vereceğiz.

Burası son dönemlerde gittikçe gelişiyor. Nüfusu her geçen sene daha da artıyor. Yatırım olarak bölge geneline yatırımlar artıyor. Komşu illerinde büyümesinin faydaları bu şehre yansıyor. Komşu illerin gelişmesi sayesinde Burası hızla büyümektedir. Antalya olsun Adana olsun bu iki şehir bu şehir ile birlikte hızla büyümektedir. Mersin’de evde yapılabilecek ek işler neler birlikte göz atalım.

 

Evde Parça Başı İş Mersin’de Yapılıyor mu?

Yaptığınız ürün sayısı bazı işlerden para alabilirsiniz. Parça başı iş olarak da adlandırılan bu işlere bu şehirde ulaşmak mümkün oluyor. Evde parça başı işi bu şehir genelinde araştırılıyor. Parça başı işler daha çok çeyiz işleri ile ilgili olabilmektedir. Çeyiz işleri ile ulaşan dükkanlar ile iletişime geçip iş hakkında detaylı bilgi alınabilir.

 

Mersin’de Evde Sabun Paketleme İşi

Sabun firmalarında ki artış ülke genelinde göze çarpıyor. Evde sabun paketleme işi ile para kazanılabilir. Sabun paketleme Akdeniz genelinde talep görmekte olan ek işlerden. Sabunlar ve paketleri firma aracılığı ile evlere kadar gönderiliyor. Ardından sizlerden paketleme işlemlerinin yapmanız isteniliyor. Sizde paketleme işlemlerini yaparak adet başı ücretinizi alırsınız.

 

Mersin’de Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

Mersin’de ek iş ilanları 2024 yılında nikah şekeri, sabun paketleme ve davetiye katlama işleri üzerinden yoğun olarak gerçekleşeceğe benziyor. Bu işler son dönemlerde çok popülerleşti. Bu yılda zirvede olacaklar gibi. Nikah şekeri yaptıran yerler sayesinde ek gelir elde edilebilir. Şehirdeki nikah şekeri veren yerler araştırması yapılmalıdır.

 

Mersin İşkur Evde İş İlanları Neler?

İşkur evde iş ilanları olarak bir iş konumu bulunmuyor. İşkur evlere iş vermiyor. Yani biz bu metni yazana kadar henüz vermiyordu. Güncel şekilde biz bu olayı takip ediyoruz. Eğer işkur evde iş verirse sizleri haberdar edeceğiz. İşkur evde iş vermese de dışarıda ki ilanları güncel şekilde yayımlıyor. İşkur’un resmi sitesine kayıt olarak ilanlardan faydalanmak mümkün olacaktır.

 

Evde Davetiye Katlama İşi Mersin

Davetiye işi de popülerleşiyor diye nikah şekeri işinin açıklama kısmında bahsettik. Evde davetiye katlama işi mersin ilinde daha da fazla verilmeye başlanacak. Özellikle Ocak, Şubat, Mart, Nisan, ve Mayıs aylarında bu işten güzel paralar kazanılabilir. Ek iş arayanlar davetiye katlama işini yapmayı düşünebilirler.

 

Mersin’de Fason İş Var mı?

Fason iş sayesinde para kazanılabilir. Fason iş ilanları arıyorsanız çevrenizde bir araştırma yapmanızı öneririz. Evlere fason işi veren firmalar İnternet üzerinden de araştırılabilir. Fason iş ilanlarını takip etmek için tıklayınız.

 

MUTLAKA OKUYUN (ÖNEMLİ): Arkadaşlar bu tarz yazılar bilgi vermek amaçlıdır. Yorum yaparak iş başvurusu yapmış sayılmıyorsunuz. Ayrıca ”Ek iş veren firmalar” gibi araştırmalar yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz ilanlara internette ulaşmak imkansız. İnternette geçen bu tarz yazıların hepsi bilgi amaçlıdır. Yorumlardan iş başvurusu alınmıyor. Bu tarz siteler bilgi amaçlı bu konuları yazarlar iş veren değillerdir. Evde para kazanabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Bunların bir çoğu internetten para kazanılan yöntemlerdir. Sizleri de bu yöntemleri araştırmaya öğrenmeye davet ediyoruz. ”Evde para kazanma yolları neler?” yazınısın üstüne tıklayarak, bu konu hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 29 YORUM
 1. ayşegül dedi ki:

  mersinde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

 2. LEYLA dedi ki:

  Ben mersin akdenizde oturmatuyurum Evde paketleme işi yapmak istiyurum üç çocuk annesiyim yardlmcl olursanlz sevinirim

 3. Fidan ekinci dedi ki:

  Mersinde yaşıyorum bu işe ihtiyacım acil olursa sevinirim

 4. Aysel cerit dedi ki:

  Mersin de yaşıyorum evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

 5. Anonim dedi ki:

  Mersin Toroslarda oturuyorum 2 kişiyiz paketleme yapmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

 6. Bircan akın dedi ki:

  Mersin akdenizde oturuyorum evliyim 1 oglum var ise cok ihtiyacim var elimden gelen her isin fazlasini yapmaya hazirim 2 kisiyiz ben ve esim istediginizden fazlasini yapmaya haziriz cok ihtiyacimiz var lutfet rica ediyorum

 7. Ayla Efe dedi ki:

  Ben Mersin’de oturuyorum bana acilen evde paketleme işi lazım lütfen

 8. Ercan Erkut dedi ki:

  Paketleme işi ihtiyacım var eşimle birlikte yaparız sabun paketleme gibi bir çok paketleme işi yaparız fark etmez tekstil işinde çalıştığım için de tekstil ürünleri de olabilir makimem ve ovarlok makinede var. Mersin merkez Akdeniz ilçesi yaşıyorum

 9. Ercan Erkut dedi ki:

  Fason iş leri yaparım ütü iş biliyorum makimem var evde ovarlok da Mersin merkez Akdeniz ilçesi

 10. Sinem dedi ki:

  Mersinde yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. 22 yaşındayım. Bu iş tam bana göre.

  1. İlknur dedi ki:

   Fönüş yapıldımı size acaba

 11. Rümeysa dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var lütfen bana ulaşın 19 yaşındayım mersinde yaşıyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz size

 12. İlknur dedi ki:

  Dönüş yapan oldumu arkadaşlar size

 13. Hande dedi ki:

  Bana acil iş lazım lütfen babam yok ev yapıyoruz paraya çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim ek iş yapmak istiyorum Allah rızası için yardımcı olun 🙏

 14. Sabahat yıldız dedi ki:

  Mersin /Toroslar ‘da oturuyorum .Üniversiteye giden ve yeni mezun iki çocuğum var.Onlarla evden yürütebileceğim sabun paketleme alanında iş rica ediyorum.

 15. Remziye dedi ki:

  Mersin merkezdeyim paketleme işini yaparım olursa sevinirim

 16. Anonim dedi ki:

  Mersin Toroslar da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 17. Anonim dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyoz

 18. Songül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen bize dönün cevap bekliyorum

 19. Songül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen bize dönün cevap bekliyorum mersin mezitlide oturuyorum

 20. gizem ergin dedi ki:

  evde paketleme davetiye katlama nikah sekeri herturlu isleri yapabilirim tecrubem var merinde organizasyon isleriyle ugrasiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 21. Sıla dedi ki:

  Merhabalar, 22 yaşında Üniversite öğrencisiyim.
  Davetiye katlama, sabun paketleme, nikah şekeri paketleme gibi işleri yapabilirim, dönüş yaparsanız sevinirim, iyi günler.

 22. Gül Cemal dedi ki:

  Mersin’de oturuyorum evde paketleme işine yarayacak i htiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 23. Sultan dedi ki:

  Mersin Akdeniz’de oturuyorum. İşe çok ihtiyacım var.Paketleme işi için yardımcı olur musunuz

 24. Cinar hanım ben dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum..

 25. İkra Doğan dedi ki:

  Merhaba, Mersin’de yaşıyorum üniversite öğrencisiyim. Sabun paketleme,davetiye katlama, nikah şekeri paketleme gibi işler yapabilirim. Eğitim masraflarımı aileme yük olmadan karşılamak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 26. Hatice can dedi ki:

  Mersin’de yaşıyorum ve bu işe ihtiyacam var evde ne olursa yaparım yardımcı olursanız çok sevinirim

 27. Melisa dedi ki:

  Bu işi en iyi şekilde yapabilirim.