PersonelAlımıVar.Net

Mado Bayilik Şartları Neler

Mado bayilik şartları merak edilmektedir. Bizde bu konuyu sizleri bilgilendirmek adına araştırdık. Mado Türkiye çapında çok büyük bir cafe markasıdır. Daha önceleri dondurma markası olan mado sonraları büyük bir cafeye dönüşmüştür. Her alışveriş merkezinde her sokakta göreceğiniz bu marka toplum tarafından sevilen bir markadır.

Mado bayilik verirken daha çok alışveriş merkezlerini tercih etmektedir. Şirketin genel disiplini ise her gün daha da büyümek gibi bir amacı vardır. Bu yüzden  Türkiye’nin her yerine bayilikler vermeye devam etmektedir. Ayrıca mado yurtdışı şubeleri de açarak tüm dünyada adı sayılır markalardan biri olmak için çaba vermektedir.  Sizde bayilik vermek istiyorsanız yazımız okumaya devam edebilirsiniz. Mado bayilik kar marjı hakkında pek fazla bilgi olamasa da bayiliklerde büyük paraların  döndüğü kanısındayız.

 

Mado Bayi Olma Şartları

Mado ülkemizde ve yurt dışında giderek kendini geliştiren marka olabilmeyi başarmış ve ülkedeki cafe sektörünü elinin altına almayı başarmıştır. Mado bayilik almak isteyenlerin dikkat etmesi olan hususlar vardır. Bunlardan ilki nasıl bir bayilik türü açmak istediğinizdir. Bir alışveriş merkezinde mi açmak istiyorsunuz yoksa başka bir yerde mi? Alışveriş merkezinde açmak istiyorsanız madonun size sunacağı şartlar farklıdır.

 

Mado Cafe Açmak İçin Gerekenler

Alışveriş merkezlerinde mado açmak istiyorsanız size sunulan şartlar farklıdır. İstediğiniz her yere mado bayiliği açamazsınız. Bayilik açmak için şu yükümlülüklere sahip olmak gerekir.

  • Tercihe bağlı olarak bahçe ve ya terası olan bir yer seçilmelidir.
  • 150 metre kare üstünde olmalı ve katlı binaları olması gerekir.
  • Alışveriş merkezlerinde yemek katı hariç her hangi bir yerde olması gerekir.
  • Taşıtı olan müşteriler için park imkanı kolay olan bir yer seçilmelidir.
  • Genellikle yürüyüş alanına yakın yerler seçilmelidir.
  • Alışveriş Merkezinde Açılacak Bayilik için Gerekenler
  • Alışveriş merkezlerinde açılması planlanan madolar için 20-30 masanın rahatlıkla sığabileceği 80 metre kare alanı olan yerler seçilmelidir.
  • Yemek katında olmayan ama yemek katına yakın yerler seçilmelidir.

Bu şartlara uygun iseniz sizde bir bayilik açabilirsiniz. Mado diğer bayilik veren markalar gibi sizden aylık olarak bayilik ücreti almıyor. Sadece yaptığı şey masalardan gerekli ücretleri almak. Bir mekan gidip oyun oynama parası vermek gibi düşünebilirsiniz.  Ayrıca metre kare başına da ücret talep etmektedir. 3 yüz metre kare gibi bir alanda bayilik açmak isteseniz yaklaşık 2 bin Euro gibi bir para vermeniz gerekecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.