PersonelAlımıVar.Net

Koton İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Koton personel alımı 2024 yılında da devam ediyor. Koton bu yılda da çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Koton iş ilanları her zaman yoğun bir başvuru ile karşılaşmıştır. Çoğu insan giyim mağazalarında çalışmayı istemektedir. Giyim mağazası iş ilanları araştırmaktadır. Bu firma en bilinen giyim mağazalarından olduğundan bir çok insan Koton’da çalışmak istemektedir. Koton iş başvurusu yaparak sizlerde burada çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Firmanın iş ilanları 2024 yılında da devam ediyor. Vereceğimiz linkten başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Mağaza ülkemizin en tercih edilen giyim firmalarının zirvesinde yer alıyor. Ürünleri çok uygun fiyata satması ile tanınmış bir mağazadır. Firma her geçen yıl yeni mağazalar ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Firma gittikçe büyümekte olduğundan ve yeni mağazalar açtığından dolayı yeni personellere ihtiyaç duymaktadır.

 

Hangi Pozisyonlarda Eleman Alımları Oluyor?

İş başvurusu yapacaksanız ilk önce hangi pozisyonda çalışmak istediğinize karar vermelisiniz. Koton; kasiyer, part time eleman, full time eleman, depo görevlisi, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, satış elemanı gibi pozisyonlara eleman almaktadır. Sizlerde başvurmak istediğiniz pozisyonu seçip başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz.

İşçi alımı yapacakken bazı şeylere dikkat ediyor. Başvuruları büyük titizle ve dikkatle inceliyor. Ardından mülakata çağırılıyorsunuz. Koton’un dikkat ettiği bazı şeyler bulunuyor. Güzler yüzlü, samimi, sıcakkanlı, müşteriler ile iyi iletişim kurabilen, satış kabiliyeti olan insanlara her zaman öncelik tanınmaktadır.

 

Koton İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnsan kaynakları tarafından her sene işçi alımları yapılmaktadır. Koton maaşları ise çalışacağınız pozisyona göre değişebilmektedir. Satış elemanının 17.000 TL, 19.000 TL arası alabildiği biliniyor. Mağaza müdürü olarak görev alacaksanız daha da artmaktadır. Koton part time maaş ise 6.000 – 10.000 TL arası değişmektedir. Çalışma şartları ise günlük en fazla 8 saat çalışmaktasınız. Dinlenme sürenizde olmaktadır. Çalışma imkanları gayet güzeldir. Part time olarak genellikle öğrencileri tercih etmektedirler.

İş başvurusu yapmak için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.