PersonelAlımıVar.Net

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir yazı hazırladık. Burası gibi diğer illerimizin de belediyeleri senenin değişen zamanlarında personel alımları yapmaktadır. Belediye iş ilanları güvenli bir kurum olduğundan çok fazla tercih ediliyor. Son dönemlerde belediyelerde iş aramakta olan insan sayısının arttığını söylemek doğru olacaktır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş ilanları gibi diğer belediyelerin de iş ilanlarına olan talep arttı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi işçi alımı hemen hemen her sene gerçekleşiyor. Sadece büyükşehirde değil ilçe belediyelerinde de personel alımları yapmaktadır. Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapabilmek adına bu ilanları takip etmeniz gerekmektedir. Kayseri Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları birimini takip ederek ilanlardan faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayın.

https://goo.gl/VUQfRk

 

Kayseri Kocasinan Belediyesi Personel Alımı

Bahsettiğimiz gibi sadece büyükşehir bünyesinde personel alımı olmuyor. İlçelerde de personel alımları olmaktadır. İlçe belediyelerinde iş ilanlarına bakarak bu fırsatlardan faydalanmak mümkün olabilir. Kocasinan Belediyesi personel alımı zaman zaman oluyor. Kayseri Kocasinan Belediyesi insan kaynakları birimini takip ederek ilanlardan faydalanabilirsiniz.

https://goo.gl/zypVsW

 

Kayseri Kaski Eleman Alımı

Kayseri’de çalışabileceğiniz bir diğer kurum Kaski’dir. Kaski eleman alımı değişik zamanlarda olabilmektedir. Bunun için aşağıda vereceğimiz linki takip etmelisiniz. Kaski insan kaynakları değişik zamanlarda personel alımı ilanı yayımlıyor. İhtiyaç olduğu takdirde tekrar yayımlanacaktır. İlanlardan faydalanmak adına aşağıdaki linki takip ediniz.

https://goo.gl/jmG2J5

 

Kayseri Karayolları İşçi Alımı

Kayseri’de çalışılabilecek bir diğer kurum ise Karayolları’dır. Kayseri Karayolları personel alımı olmaktadır. Karayolları eksik personel boşluğunu yayımladığı ilanlar ile tamamlamaktadır. Karayolları resmi sitesinin aşağıdaki link üzerinden takip edebilir, ilanlardan faydalanabilirsiniz.

https://goo.gl/Ei3AMX

 

Ana Tamir Fabrikası Kayseri Personel Alımı

Ana Tamir Fabrikası personel alımı olduğunda çok fazla başvuru oluyor. Fakat sizde başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Bu personel alımının ne zaman olacağını kestirmek mümkün olmuyor. Fabrikada oluşacak personel boşluğu durumunda hemen personel alımları olacaktır.

 

Kayseri Memur Alımı

Memur alımı 2024 yılında da gerçekleşecektir. Sadece belediyelerde iş aramak yerine il bazında diğer işlere de göz atmak işinize yarayabilir. Her sene binlerce memur işe başlamaktadır. Kayseri’de de devlete ait birimlere memur atamaları her yıl olmaktadır. Gündemi takip ederek memur alımlarından faydalanabilirsiniz.

 

Melikgazi Belediyesi Personel Alımı

Belediyenin personel alımı 2024 yılında gerçekleşir mi bilmiyoruz. Fakat büyük ihtimal gerçekleşecektir. Kayseri’nin en kalabalık ilçelerinden olan Melikgazi, hizmetin üst safhada tutulması gerekilen ilçelerdendir. Bu sebeple ilçe belediyesi her sene personel alımları yapmaktadır. Aşağıdaki link üzerinden mesaj atarak, işçi alımının olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Melikgazi Belediyesi insan kaynakları birimine mesajınızı ulaştırabilirsiniz.

https://goo.gl/K3hA52

 

Talas Belediyesi Personel Alımı

Belediyenin personel alımı 2024 yılında da olması muhtemeldir. Bu belediyede hemen hemen her sene işçiye ihtiyaç duyuyor. İlçe kalabalık olduğundan 7/24 çalışması gereken bir diğer belediyede burasıdır. Talas Belediyesi insan kaynakları birimine aşağıdaki link üzerinden mesajlarınızı ulaştırabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

https://goo.gl/BSKfNM

 

Kayseri Hava İkmal Personel Alımı

Hava İkmal personel alımı 2024 yılında olduğunda anında sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Hava İkmal’in personel alımı ilanlarını takip etmekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. İbrahim dedi ki:

  Ben Kayseri Talas çömlekçi Mahallesi’nde oturuyorum iş arıyorum iki tane yetim öksüz çocum var onlar için ekmek parası lazım buradan Mustafa Yalçın başkanıma ve Talas belediyesine sonsuz saygılarımi iletiyorum

 2. Server özırmak dedi ki:

  Ben evliyim 2 çocuk babasıyım kayseri de ikamet ediyorum iş istiyorum

 3. Şerife KAYAKIRAN dedi ki:

  Benim oğlum için iş lazım 2 çocuk ev bark istiyor çocuk hasta 2 yıllık üniversite okudu işe yaramıyor gece gündüz çalışıyor yavrum

 4. Dilek dedi ki:

  3 çocuk annesiyim.oglum henüz 4.5 yaşında kızım 15 yaşında talas merkez ikamet etmekteyim.calismak istiyorum.kpss ortaogretimede girdim 60 aldım.fakat liseyi tamamlamadigim için kamuda iş bulamıyorum.yardimci olmanızı temenni ediyorum.ihtiyacim olmasa devlet kurumumuzu meşgul etmem.saygilar.

 5. Merve akıllı dedi ki:

  Biliyorum engelli yım dige iş vermezsiniz ama bende iş istiyorum lise mezunuyum