PersonelAlımıVar.Net

Kars Ek İş Veren Firmalar 2020

Kars evde yapılabilecek iş imkanları neler bir bakalım. Burada çok fazla ek iş imkanı sağlanmamaktadır. Fakat son zamanlarda nüfusun artışı sebebi ile yeni yatırımlar şehir genelinde olmaya başladı. Evde ek iş araştırmaları yapıyorsanız bir kaç fikrimiz olacak.

Evde iş imkanına her ilde olduğu gibi burada da artış görülüyor. Şehir merkezinde ki büyük bir kitle özellikle ek iş araştırmaları yapıyor. Bazı dükkan ve firmalar evlere iş veriyor. Fakat ilçelere çok fazla iş gönderimi olamıyor. Şehir merkezindeki firmalar küçük çaplı olduğundan dolayı çok fazla uzaklara iş gönderme fırsatları olmayabiliyor. Kars’ta yapılacak ek iş olarak neler var bakalım.

 

Kars Evde Paketleme İşleri

Az sayıda iş imkanı da olsa hemen hemen her ilde paketleme işleri mevcuttur. Şehir merkezindeki bazı dükkanlarda evlere paketleme işi verilir gibi ilanlar bulma imkanınız olacaktır. Paketleme işleri küçük firmalar aracılığı ile de evlere verilmektedir. Kars’ta yapılacak işler olarak paketleme işleri yapılabilir.

 

Kars’ta Evde Anket Yapma

Anket siteleri aracılığı ile evde anket yaparak hangi ilde bulunursanız bulunun para kazanabilirsiniz. Evde iş imkanı olarak anket işi yapılabilir. En iyi anket sitelerini araştırarak anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

 

Kars İşkur Evde İş Olanakları Sağlıyor mu?

İşkur evde iş imkanı adına özel bir iş pozisyonu bulunmuyor. İşkur evlere henüz iş verme aracılığı yapmıyor. Sadece bu ilanları firmalar veya dükkanlar veriyor. Yıllardan beri bu iş böyle dönüyor. Şuana kadar İşkur bu konu hakkında bir açıklama yapmadı. Eğer bir açıklama olursa sizlere bildireceğiz.

 

Karsta İş İlanları Nasıl Bulunur?

Eğer evde değilde dışarıda da iş yapabilirim diyorsanız iş ilanları araştırmaları yapmanız gerekmektedir. Kariyer siteleri üzerinden ve diğer iş siteleri üzerinden Karsta yayımlanan ilanları takip edebilirsiniz.

 

Kars’ta Evlere İş Veren Firmalar

Bahsettiğimiz gibi çok sayıda evlere iş veren firmalar bulunmuyor. Fakat yine de az da olsa ek iş veren firmalar bu ilde de bulunmaktadır. Ek iş veren firmaların araştırmasını internet üzerinden yapabilirsiniz. Çevrenizde ek iş yapan eş dost varsa onlara sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Fadime dedi ki:

  Karsın sarıkamış ilçesinde oturmuyorum evde yapılacak paketleme işinizden istiyorum

 2. Şerife dedi ki:

  Kars Digorda Oturuyorum evde iş istiyorum

 3. Hatice dedi ki:

  Kars merkezde oturuyorum her turlu paketleme isi yapabilirim ve cabuk teslim ederim

 4. Meltem dedi ki:

  Kars merkez de evde ek iş yapabilirim

 5. Anonim dedi ki:

  Kars merkezde evde ek iş yapmak istiyorum

 6. buse dedi ki:

  Kars merkezde yaşıyorum. evde ek iş istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

 7. Tufan güntay dedi ki:

  İs bulmak için ve is yapmak için imkan larinizi istiyorum

 8. Eylem dedi ki:

  Karsta yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum l

 9. Özge dedi ki:

  Kars merkezte oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilir çabuk da teslim ederim