PersonelAlımıVar.Net

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kahramanmaraş büyükşehir belediyesi personel alımı, iş başvurusunun nasıl olduğu, hangi alanlara personel alımlarının olduğu, iş ilanlarının nereden yayımlandığı ve güncel olarak şuanda alım olup olmadığını merak ediyorsanız detaylar yazımızda.

Kahramanmaraş halk adındaki daha çok kullanılan tabiri ile Maraş, ülkemizin en kalabalık şehirlerinden birisidir. Hızlı nüfus artışı ile birlikte geçmiş senelerde ”Büyükşehir” tabirini de almış bulunmaktadır.

Büyükşehirin başkanı ise Fatih Mehmet Erkoç’tur. Belediye başkanı tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda bu yıl içerisinde belediye bünyesine yeni personellerin alınacağını söyleyebiliriz. Detaylar sizlerle…

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Şehir Hakkında

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), merakla beklenen Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’nin 2018 sonuçlarını açıkladı. TÜİK’in sonuçlarına göre Türkiye nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla 82 milyon 3 bin 882 kişi olurken, Kahramanmaraş nüfusu ise 1 milyon 144 bin 851 kişi oldu.

2024 yılı ile birlikte bu oran daha da yükselmiş bulunmaktadır. Nüfusun sürekli artması ile birlikte belediyenin kesintisiz şekilde hizmet yapması şart olmaktadır. Nüfusun artması ile birlikte her belediye de bünyesinde bulunan personel sayısını arttırır. K.maraş belediyesi işçi alımı mutlaka yıl içerisinde gerçekleşecektir fakat tam olarak bunun tarihini bilmek imkansız.

Sadece büyükşehirin ilanlarına bakmak doğru olmaz, ilçe belediyelerin de işçi alımı yapıp yapmadığını kontrol etmelisiniz böylelikle iş bulma ihtimaliniz daha da artacaktır.

 

Maraş’ın İlçe Belediyeleri Hangileri?

 • Afşin
 • Andırın
 • Çağlayancerit
 • Dulkadiroğlu
 • Ekinözü
 • Elbistan
 • Göksün
 • Nurhak
 • Onikişubat
 • Pazarcık
 • Türkoğlu

 

Kahramanmaraş Belediyesi İş İlanları ve Personel Alımı Nasıl Oluyor?

Kahramanmaraş Belediyesi insan kaynakları iş başvurusu yapmak isteyenler için bir kaç duyuru yapmıştı. Öncelikle personel alımı ilanlarını beklemek gerekiyor. Ayriyeten iş ilanlarının nereden paylaşıldığını bilmeniz gerekiyor. İnsan kaynakları alım yapacağı zaman her bir kategori için aradığı şartları da belirtir. Bu kriterlere uygun olanlar arasından başvurular yapılmaktadır. Belediye şuanda alım yapmamaktadır. Alım yapacağı zaman aşağıda vereceğimiz link üzerinden ilanlarını paylaşmaktadır. Güncel olarak buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Ayriyeten buraya tıklayarak da belediyenin ana sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfanın az altına indiğinizde duyurular kısmını göreceksiniz. Herhangi bir personel alımı olduğunda duyurular kısmından da mutlaka halka duyurulacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. adem dedi ki:

  ben engelliyim 2.tana kızım var işe çok ihtiyacım var şuanda fabrikada çalışıyorum ama mecburiyetten çalışıyorum yazın rahatsızlığım yüźünden sıcakta çlışamıyorum açık havada çalışır bana iş verirseniz size dua ederim benim tanıdık kimsem yok biryerden gelirimde yok yaşlı annem var dul kendisi bizle beraber oturdugu için dulluk maaşı bile alamiyor