PersonelAlımıVar.Net

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı bu yılda gerçekleşeceğe benziyor. İstanbul ülkemizin en kalabalık şehridir. En fazla turist çeken şehrimizdir. Bu sebeple en fazla hizmet bu şehre gerekiyor. Belediye 7/24 çalışmak zorundadır. Bu şehri yönetmek sanıldığı kadar kolay bir durum değildir.

Belediyeler şehirlerin düzenini sağlamak adına var olan kuruluşlardır. Bünyelerinde çok fazla sayıda personel bulundururlar. Küçük şehirlerde bu personel sayısı daha azken büyükşehirlerde bu sayı daha da artmaktadır. En kalabalık personel ise İstanbul Büyükşehir Belediyesinde bulunuyor. 39 ilçesi bulunan ve 16 17 milyona yakın nüfusu bulunan bir şehri yönetmek ve hizmet etmek kolay değil. Bunun farkında olan belediye her sene personel sayısını arttırmaktadır. Şehrin nüfusu her sene arttığı gibi personel sayısı da artmak zorundadır.

 

İBB Personel Alımı

Personel alımı her yıl gerçekleşmektedir. Farklı pozisyonlarda personel alımı olmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi memur alımı da yapmaktadır. Sadece personel değil, belediye binasında çalışacak memur alımları da olmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi işçi alımı hangi pozisyonlarda olmaktadır bakalım.

Avukat, Mimar, Şehir ve Bölge Plancısı, Mühendis, Teknisyen, Kimyager, Tekniker, Ressam, Ölçü Ayar Memuru, Sosyolog, Eczacı, Temizlikçi, Güvenlik Görevlisi

Buna benzer alanlarda personel alımı gerçekleşmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak için aşağıda vereceğimiz link üzerinden yapabileceksiniz.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları

Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları personel alımı ilanlarıyla ilgilenmektedir. İşe girecek veya işten ayrılacak kişiler ile ilgilenen birimdir. İnsan kaynakları her sene çalışma yaparak hangi pozisyona ne kadar alım yapılacağını belirler. Ardından ilanları hazırlar ve halka duyurur. Belediye iş ilanlarını resmi sitesinden veya Devlet Personel Başkanlığı tarafından paylaşıyor. Güncel şekilde biz takip etmekteyiz. Sizleri haberdar edebilmek adına.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak için aşağıda vereceğimiz linke kaydolmanız gerekecek. Bazı bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmalısınız. Ardından iş başvuru talebiniz yetkililere iletilmiş olacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş başvuru formu doldurmak için aşağıda verdiğimiz linki tarayıcınıza kopyalayıp girebilir, başvuru yapabilirsiniz. Herkese bol şans dileriz.

https://goo.gl/M65Tvp

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.