PersonelAlımıVar.Net

İrlanda İşçi Alımı ve İş İlanları 2024

İrlanda işçi alımı senenin belirli dönemlerinde gerçekleşmektedir. Burayı her sene bir çok insan hem çalışmak hem de yaşamak adına tercih edebilmektedir. Ülkeye gitme adına olan iş ilanları hakkında hazırladığımız bu makalemizde işçi alımı ve  iş imkanları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilecek bu konular hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Bu ülkenin iş ilanları fazla talep görmektedir. Bu ülkeye yerleşmek isteyen de çok fazla vatandaş bulunuyor. Kısa vadeli ve uzun vadeli işler için tercih edilmektedir. Çoğu insan kısa süreli iş için gidip uzun süreli kalmak istemektedir.

Ülke, geçim kaynağı daha çok tarım ve hayvancılık üzerine kuruludur. Ülkemizden bir çok firma İrlanda’ya yatırım yapmak için gitmektedir. Yatırımlar daha çok tekstil sanayi ve inşaat sektöründe olmaktadır. Gıda sektöründe de bazen yatırımlar olmaktadır. Türk firmalar yapacakları olduğu yatırımlarda çalıştırmak üzere ülkemizden işçi götürmektedirler. Götüreceği işçilerde aradığı en önemli kriter ise İngilizce bilmeleridir.

İşinizde uzman ve tecrübeli iseniz seçilme imkanınız artmaktadır. Uzun vadeli çalışma gibi bir düşünceniz varsa bu ülke sizin için uygun olabilir. İrlanda iş ilanlarına baktığımızda ülke içinde de en çok aranan işler çocuk bakıcılığı boya işleri ve temizlik görevlisi işçileri çok fazla aranmaktadır. Bireysel olarak gitmeyi düşünüyorsanız bu işleri düşünebilirsiniz.

 

İrlanda Çalışma İmkanı

Çalışma imkanı olarak bir çok imkan tanımaktadır fakat burada çalışabilmeniz için çalışma izninizin olması gerekiyor. Vize işlerinizi ve yasal olarak alınması gereken bazı izinler almanız gerekmektedir. İşçilerine bir çok imkan tanımaktadır. Çünkü işçileri memnun edip tekrar gelmelerini ve ülkenin reklamını yapmayı planlamaktadırlar.

İrlanda gelişmekte olan ülkelerdendir. Bu yüzden çalışacak elemana ihtiyaç oluşabilmektedir. Oluşan eleman ihtiyaçlarını bazen ülke içerisinden karşılanamamasından dolayı yurtdışından işçi alımı yapılmaktadır. En azından orta seviyede bir İngilizceye sahip olmanız gerekmektedir. Ülkemizde iş bulamayan bir çok vatandaşımız İrlanda iş başvurusu yapmaktadır. Burayı çalışmak için tercih etmektedirler.

Sizlerde yurtdışında iş arıyorsanız mesleki bilgilerinizi ve e-mailinizi yorum kısmına yazarak yurtdışına işçi götüren firmalar olduğunda sizlere ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. burak dedi ki:

  2012 matematik bölümü mezunuyum yaklaşık 2 yıl ücretli öğretmenlik yaptım olursa yurtdışında çalışmak isterim

 2. Barış bayraktar dedi ki:

  Turizm otelcilik mezunuyum .ingiliz cem

 3. Servet dedi ki:

  Demir tornacı yım çalışmak istiyorum

  1. Haydar dedi ki:

   Selam ben demir çelik çatı ahşab çatı ustasıyım
   İrlandaya gitmek istiyorum

 4. yasemin tunç dedi ki:

  merhaba, güzel sanatlar fakültesi ve istanbul üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı eğitimi alan iki kızım var . bende muhasebe elemanı olarak denizcilik firmasında çalışmaktayım. irlanda veya diğer kuzey ülkelerinde çalışmak ve yaşamak istiyoruz. kızlarımın eğitim süreci ve sanatsal çalışmalarının devamı için böyle karar almak istedim ama e yapmamız gerekiyor yardımınızı rica ediyorum

 5. Melik dedi ki:

  Sıhhi tesisat ve ısıtma ustasıyım yerden ısıtma kat kaloriferi ve merkezi sistem işlerinde tecrübeliyim 10 yıldır usta olarak çalışıyorum 3 aydir İngilizce öğrenmeye başladım yurtdışı işlerinde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Fatih dedi ki:

  MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM

 7. Cemal dedi ki:

  10 yıllık foklif oparetörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 8. Ali k dedi ki:

  Merhaba mesleğim haritacı yani (topografım)
  Her türlü ölçüm cihazını kullanıyorum ve tünel hariç geri kalan bütün sanat yapıları ve toprak işlerinde tecrübeliyim
  %30 da İngilizce biliyorum
  Ofis programlarinda ise 3 d civil
  Ve netced %40 bilgiliyim

 9. Ramazan çeri dedi ki:

  Selamlar ben inşaat kalıp ustasıyım ve sizlerle tanışmak ve çalışmak isterim ilginize teşekkür ederim

 10. Ramazan çeri dedi ki:

  Selamlar ben inşaat kalıp ustasıyım sizlerle tanışmak ve çalışmak isterim ilginize teşekkür ederim

 11. Fatih çakır dedi ki:

  İrlandaya gitmek istiyorum.beni götürecek bir firma olursa sevinirim.Sosyal medya uzmanıyım internetten iyi anlarım. İngilizcem var