PersonelAlımıVar.Net

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2024 yılında da gerçekleşecek. Peki nasıl başvurabiliriz? Hangi pozisyonlarda personel alımları olmaktadır? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

Burası ülkemizin en kalabalık 8. şehri konumunda bulunuyor. Nüfusu her geçen yıl bir öncekine oranla daha hızlı şekilde artmaktadır. Şehir tarihi güzellikler ile doludur. Şehir turizm açısından da büyük öneme sahiptir. Bu bakımdan şehrin her yönden düzenli ve temiz olması gerekiyor. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak için belediyenin resmi sitesinden duyuruları takip etmek gerekiyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları personel alımı ile ilgilenen birimdir. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş ilanları olduğu zaman belediyenin resmi sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı sitesi üzerinden ilanlar paylaşılmaktadır. Aşağıdaki link üzerinden belediyenin resmi sitesinin takip edip duyurulara göz atabilirsiniz. Linki tarayıcınıza kopyalayın.

https://goo.gl/tQQJbA

 

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

Sadece büyükşehirlerde iş araştırmamak gerekiyor. Bulunduğunuz şehrin ilçelerinin de belediyelerinin olduğunu unutmamak gerekir. Bu belediyelerde personel alımı yapmaktadır. Büyükşehir kadar fazla olmasa da personel alımları olmaktadır. Gaziantep Şahinbey belediyesi iş başvurusu yapmak adına aşağıdaki linki takip etmelisiniz. Gaziantep Şahinbey Belediyesi insan kaynakları birimine istediğiniz soruları sorarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Şahinbey Belediyesi iş başvurusu 2024 yılında olacak mı diye aşağıdaki linki takip edip öğrenebilirsiniz.

https://goo.gl/s5gZfL

 

Gaziantep Zabıta Alımı

Zabıta alımı 2024 yılında da olacaktır. Belediye personel alımı ilanlarında zabıtalara her zaman yer ayırmaktadır. Zabıta personel alımları her yıl olmaktadır. Şehrin güvenliği ve belediye adına denetlemeler yapmak adına Zabıtalar kullanılmaktadır.

 

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Personel Alımı

Şehitkamil Belediyesi personel alımı yapmakta olan bir diğer ilçe belediyesidir. Gaziantep Şehitkamil Belediyesi iş başvurusu yapabilmek için belediyenin işçi alımlarını takip etmek gerekiyor. Belediyenin resmi sitesini takip ederek işçi alımı ve diğer ilanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayın.

https://goo.gl/xMxxPg

 

Gaziantep Memur Alımı

Gaziantep’te değişik iş pozisyonlarında iş aramak mantıklı olacaktır. Memur alımı 2024 yılında da devam edecektir. 2024 yılında binlerce memur alımı olacaktır. Bunlardan bazıları da Gaziantep ilinde gerçekleşecektir. Gündemi takip edip memur alımlarından faydalanabilirsiniz.

 

Gaski İş Başvurusu

Gaski iş başvurusu yapmak için bilgi almak adına aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Gaziantep’te çalışabileceğiniz bir diğer kurum budur. Gaski personel alımlarını takip ederek faydalanmak gerekir.

Adres: İncilipınar Mah. Kıbrıs Cd. No:1/A Şehitkamil / GAZİANTEP

Santral: (0342) 211 13 00

E-Posta: gaski@gaski.gov.tr

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi İş Başvurusu Formu

Şehitkamil devlet hastanesi iş başvurusu formu için devlet hastanesi ile irtibat kurmak gerekir. Öncesinde Devlet Hastahanesinin personel alımı yapıp yapmadığını öğrenmek gerekiyor. Vereceğimiz linkten iletişime geçebilirsiniz. Personel alımı olup olmadığını sorabilirsiniz.

https://goo.gl/hYJ5L3

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Musa açar dedi ki:

  İnşaat teknoloji teknikleri bitirdim b sürücü belgesi olup iş arıyorum

 2. Anonim dedi ki:

  Işci alımınız valrmı

  1. Koray dedi ki:

   Yerel yönetimler bölümü mezunuyum
   ( önlisans) umarım başvurum onaylanır

  2. Beyhan bayindir dedi ki:

   Is arıyorum acil

 3. Zeliha Terlemez dedi ki:

  Belediyede personel olarak çalışmak isterim çünkü çok ihtiyacım var tabi sizbilirsiniz size kalmış birşey

 4. Eyup becet dedi ki:

  Lise mezunuyum ehliyetim var bir yildir issizim

 5. RAMAZAN ONUR TURAN dedi ki:

  ACİL İHTİYAÇIM VAR İŞE ÇALIŞMAK İSTERİM

 6. Sks dedi ki:

  Sizin bu yazdığınız iş koluna gire bilmek için iyi bir sözü geçen tanıdık lazım saten orada bize olmaz bir hevestir geldik baktık geri çekildik

 7. Mehmet kendirci dedi ki:

  İş arıyorum şöförlük evrak full

 8. Tevfik pınar dedi ki:

  Gaziantep de oturuyorum devletten 1000 TL maddi yardim istiyorum durumum Çok kötü yalvarim yardimci olun zihinzel engelliyim yüzde 59 raporum var abla Fatma sahin büyüksehir belediye baskandan is iÇin ilgili park ve bahÇelerde Çalismak istiyorum bana yardimci olun yalvarim is iÇin ilgili ben Çalismak istiyorum

 9. Erdal çıplak dedi ki:

  1yildir issizim araban ilcesinden ikamet ediyorum